تصویر جدیدی از پرچمداران گلکسی منتشر شد: با ابعاد محصولات جدید آشنا شوید

تصویر جدیدی از پرچمداران گلکسی منتشر شد: با ابعاد محصولات جدید آشنا شوید
به آرامی درحال نزدیک شدن به تاریخ معرفی سری جدید پرچمداران گلکسی هستیم. از این رو هر روزه اخباری منتشر می‌شود که جزئیات جدیدی را از این محصولات در اختیار ما قرار می‌دهد. در جدیدترین تصویر منتشر شده از این محصولات، می‌توان ابعاد آن‌ها را مشاهده کرد.
  • جدیدترین بازی ها
روز گذشته بود که خبری مبنی بر عرضه تنها 2 مدل از گلکسی اس 7 منتشر شد. یکی از این نسخه‌ها، گلکسی اس 7 با صفحه نمایش 5.2 اینچی خواهد بود و مدل دیگر، صفحه‌ای 5.5 اینچی با صفحه نمایش خمیده دارد. ساعاتی پس از اعلام این گزارش، تصویری به دست آمده است که ابعاد این دو محصول را به نمایش می‌گذارد و اندازه آن‌ها را با گلکسی اس 6 مقایسه می‌کند.

بر اساس تصاویر شماتیکی که از این محصول منتشر شده است، گلکسی اس 7 در اندازه‌ای یکسان با گلکسی اس 6 عرضه خواهد شد. البته این موضوع با توجه به اینکه قرار است سامسونگ این دستگاه را با صفحه نمایش 5.2 اینچی عرضه کند، کمی جالب به نظر می‌رسد؛ زیرا پیش از این گلکسی اس 6 دارای صفحه نمایش 5.1 اینچی بود. با توجه به اندازه 5.2 اینچی و نسبت تصویر 16:9، باید گفت صفحه نمایش گلکسی اس 7 در حدود 73.94 درصد از پنل جلویی را به خود اختصاص می‌دهد. این درحالیست که نسبت صفحه نمایش به بدنه در گلکسی اس 6 به میزان 70.7 درصد بود.اما بهتر است نگاهی به ابعاد نسخه بزرگ‌تر یعنی گلکسی اس 7 اج داشته باشیم که صفحه نمایشی 5.5 اینچی دارد. بر اساس اطلاعات منتشر شده از این دستگاه، گلکسی اس 7 اج با صفحه نمایش 5.5 اینچی و نسبت تصویر 16:9، میزان 76.62 درصد از پنل جلویی خود را به صفحه نمایش اختصاص می‌دهد؛ میزانی که با دو گوشی گلکسی اس 6 اج پلاس و گلکسی نوت 5 برابری می‌کند.

همچنین نکته دیگری که می‌توان در این تصویر به آن اشاره کرد، حالت خمیده پشت دستگاه در گلکسی اس 7 خواهد بود. به نظر می‌رسد دلیل این نوع طراحی از سوی سامسونگ، بهبود طراحی دستگاه از نظر ارگونومیک است تا در دست مخاطبان بهتر جا بگیرد. این درحالیست که گلکسی اس 7 اج همچنان دارای قسمت پشتی صاف است که با توجه به وجود صفحه خمیده در قسمت جلویی، منطقی به نظر می‌رسد.منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر