تصویر جدیدی از گوشی نوکیا با نام C1 منتشر شد

تصویر جدیدی از گوشی نوکیا با نام C1 منتشر شد
شرکت نوکیا قصد دارد تا در سال 2016 به بازار گوشی‌های هوشمند بازگردد. اکنون تصویری از اولین گوشی این شرکت منتشر شده است که به نظر با نام C1 شناخته می‌شود.
  • جدیدترین بازی ها
بازگشت شرکت نوکیا به بازار گوشی‌های هوشمند، قطعا طرفداران این شرکت و البته مخاطبان بازار موبایل را خوشحال خواهد کرد؛ چرا که بازگشت این غول عرصه موبایل به بازار بسیار هیجان انگیز خواهد بود. اکنون تصویری در وبسایت Weibo منتشر شده است که ادعا می‌شود اولین محصول نوکیا پس از سال‌ها خواهد بود.

متاسفانه در این لحظه نمی‌توان گفت که این تصاویر دقیقا به محصول آینده شرکت نوکیا مربوط می‌شوند یا نه. پس بهتر است در ابتدا چند مورد را در نظر بگیریم. اولین مورد، محل قرار گیری بسیار عجیب دکمه خاموش و روشن کردن دستگاه‌ است که در بالای این محصول دیده می‌شود. با توجه به ابعاد این گوشی هوشمند، قرار دادن دکمه در این محل کمی عجیب و غیر عادی به نظر می‌رسد. از طرفی دیگر محل قرار گیری کلید‌های تغییر میزان صدا، بسیار بالا قرار دارند و همچنین به نظر می‌رسد از طراحی بسیار نازکی برخوردار باشند.اما سوال بعدی که با دیدن این تصویر در ذهن ما ایجاد می‌شود، به صفحه نمایش ارتباط دارد. یکی از صفحه نمایش‌ها، رابط کاربری اندروید (به همراه لانچر شرکت نوکیا با نام Z) را به نمایش می‌گذارد. این درحالیست که صفحه نمایش دوم، سیستم عامل ویندوز را به ما نشان می‌دهد. آیا ممکن است قابلیت انتخاب بین دو نسخه اندرویدی و ویندوز این محصول وجود داشته باشد؟ در کنار این موارد، به نظر می‌رسد شرکت فاکس‌کان در کشور چین مسئول تولید این دستگاه خواهد بود.

اما نظر نهایی درباره این تصویر چیست؟ به نظر نمی‌رسد این تصویر، محصول نهایی را برای ما به نمایش بگذارد. اما باید به این نکته اشاره کنیم که عرضه شدن این محصول با دو سیستم عامل گوناگون و البته ساخت آن به دست شرکت فاکس‌کان، ممکن است حقیقت داشته باشد؛ چرا که مدت زیادی است درحال شنیدن این خبر هستیم. همانطور که می‌دانید، قرارداد شرکت مایکروسافت با نوکیا، به این شرکت اجازه نمی‌دهد تا هرگونه گوشی هوشمند را تا اواخر سال 2016 وارد بازار کند.  

نظر شما درباره بازگشت شرکت نوکیا چیست؟ آیا این شرکت می‌تواند موفقیت گجت‌های پیشین خود را بار دیگر تکرار کند؟منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر