تلگرام 4.5 منتشر شد؛ مدیریت بهتر محتویات چندرسانه‌ای و تمام قابلیت‌هایی که باید بدانید

تلگرام 4.5 منتشر شد؛ مدیریت بهتر محتویات چندرسانه‌ای و تمام قابلیت‌هایی که باید بدانید
نسخه 4.5 اپلیکیشن پیام رسان تلگرام به طور رسمی از امروز عرضه شد.
  • جدیدترین بازی ها
در قالب استفاده از نسخه 4.5 اپلیکیشن تلگرام می‌توانید در هنگام ارسال چند عکس یا ویدئو، آن‌ها را به صورت آلبوم‌هایی گروه‌بندی کنید. هر آلبوم می‌تواند شامل 10 عکس یا ویدئو باشد که به طور شخصی‌سازی شده وارد گفتگو شده و البته به صورت نمایه‌های بندانگشتی در مقابل طرف مقابل قرار می‌گیرند. به این ترتیب، دریافت کننده تصاویر، به جای دریافت هشدارهای مستقل برای هر عکس یا ویدئو، روی هم رفته تنها یک هشدار را دریافت خواهد کرد.

ترتیب تصاویر
از این به بعد و البته با نصب Telegram 4.5 این امکان وجود دارد تا ترتیب عکس‌هایی را که برای دیگران ارسال می‌کنید تحت کنترل داشته باشد. به این ترتیب، هر عکسی که برای به اشتراک گذاری با دیگران انتخاب می‌کنید، شماره‌ای را برای توالی به همراه خواهد داشت. به این ترتیب می‌توانید تصاویری را که ترتیب آن‌ها برای شما یا گیرنده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است با مدیریت کامل ارسال کنید.

تصاویر چندتایی برای پروفایل
وقتی عکسی را از یک آلبوم مشاهده کنید، تصاویر دیگر آن آلبوم نیز به صورت تامبنیل یا نمایه‌های بندانگشتی در قسمت پایین صفحه‌نمایش به تصویر در می‌آیند. این امر حالا برای عکس‌های پروفایل نیز صادق بوده و نمایش این تصاویر نیز به همین سبک و سیاق انجام می‌پذیرد. به این ترتیب، پیمایش سریع‌تر و جذاب‌تری را در میان تصاویر پروفایل کاربران دیگر خواهید داشت.

پیام‌های ذخیره شده
با استفاده از تلگرام 4.5 این امکان فراهم شده تا پیام‌های مهم را با فوروارد کردن سریع آن‌ها به بخش Saved Messages بوکمارک کنید. این بخش در واقع فضای ابری شخصی شما برای تمامی پیام‌ها یا محتویات چند رسانه‌ای است که قصد ارسال یا فوروارد آن‌ها را به خود دارید. هر پیام، از برچسب go to مخصوص به خود بهره می‌برد تا شما را به مکانی از گفتگو که پیش از این شاهد انتشار محتویات در آن بوده‌اید انتقال دهد.
گفتگوهای مربوط به Saved Messages همواره در قسمت بالای لیست به اشتراک گذاری محتویات با دیگران یا منوی فوروارد مطالب به نمایش در‌ می‌آیند. به این ترتیب، ذخیره کردن پیام‌های منتخب، در آن واحد که نظم و هماهنگی مناسبی میان محتویات ایجاد کرده‌اید ممکن خواهد بود. پیدا کردن پیام‌های ذخیره‌شده نیز ساده خواهد بود. این پیام‌ها از طریق لیست Chats از پنل کناری در اندروید و IOS در اختیار کاربران خواهد بود.


بهبود قابلیت‌های جستجو
حالا که صحبت از پیدا کردن محتویات مختلف شد بدنیست بدانید به روزرسانی صورت گرفته در بخش الگوریتم جستجو برای یافتن کانال‌های عمومی، گروه‌ها و بات‌ها حالا بهره‌وری بالاتری را به همراه داشته است. به این ترتیب این امکان را خواهید داشت تا کانال‌های عمومی و روبات‌های گفتگو را بر اساس عنوان آن‌ها جستجو کنید. در این خصوص بدنیست بدانید عناوینی که محبوبیت‌ بیشتری دارند همیشه در صدر لیست جستجو قرار خواهند گرفت.

پیام‌های الصاق شده در کانال‌ها
ادمین‌های کانال‌ها حالا امکان آن‌را خواهند داشت تا پیام‌هایی را در بخش بالای صفحه الصاق کنند تا دنبال کنندگان کانال، به خوبی در جریان جدیدترین اعلانات قرارگیرند. این ابزار در صورتی که قصد دارید به تازه‌واردهای کانال خود در پیمایش بهتر کمک کنید، مفید فایده واقع خواهد شد.

IOS: تنظیمات جدید و پشتیبانی از آیفون 10
تلگرام 4.5 مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید را هم برای کاربران سیستم عامل دستگاه‌های الکترونیکی همراه شرکت اپل به همراه آورده است.

 در این راستا، بخش تنظیمات و همچنین منوهای ترکیبی با بهبود طراحی روبرو شده‌اند. نسخه 4.5 از عملکرد بهینه برای اجرا روی آیفون 10 نیز بهره‌مند شده است.

منبع: Telegram
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر