تمام راهکارهای موجود برای جلوگیری از باخبر شدن دیگران از اسکرین شات گرفتن شما در اینستاگرام

تمام راهکارهای موجود برای جلوگیری از باخبر شدن دیگران از اسکرین شات گرفتن شما در اینستاگرام
اینستاگرام در صورتی که اسکرین شاتی را از استوری دیگران به ثبت برسانید، آن‌ها را از این امر با خبر خواهد کرد. در این مطلب از نقدستان به راهکارهایی اشاره خواهیم کرد که مانع از آن خواهد شد تا دیگران از ثبت اسکرین شات توسط شما باخبر شوند.
  • جدیدترین بازی ها
اینستاگرام بار دیگر یکی از قابلیت‌های اسنپ‌چت را کپی برداری کرده تا هنگامی که دیگران از استوری‌های شما اسکرین شات می‌گیرند شما را باخبر کند. با وجود این، همچنان راهکارهایی وجود دارند که می‌توان این قابلیت جدید را دور زد. 

راهکار اول: قراردادن گوشی در حالت هواپیما
به این منظور، ابتدا باید گوشی را در حالت هواپیما یا همان Flight Mode قرارداده و پس از آن به ثبت اسکرین شات بپردازید. این امر را می‌توان با کشیدن انگشت از پایین به بالای صفحه‌نمایش در آیفون‌های اپل و انتخاب آیکون هواپیما انجام داد. در دستگاه‌های اندرویدی هم این امر با کشیدن انگشت به سمت پایین، از قسمت بالای صفحه‌نمایش انجام خواهد شد. پس از این می‌توانید گوشی را در حالت هواپیما قرارداده و اسکرین شات را به ثبت برسانید. با پایان یافتن روند ثبت اسکرین شات می‌توانید بار دیگر حالت هواپیما را غیرفعال کنید. 

راهکار دوم: بازدید از طریق وب‌سایت
در قالب راهکار دوم، کافی است با مراجعه به وب‌سایت اینستاگرام از طریق یک کامپیوتر شخصی، به پروفایل دیگران مراجعه کنید. در حال حاضر، بازدید از استوری‌های دیگران از طریق وب‌سایت اینستاگرام و ثبت اسکرین شات باعث نخواهد شد دیگران از این روند باخبر شوند. 

راهکار سوم: استفاده از گزینه‌های نرم‌افزاری
استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف که به دانلود استوری‌ها کمک می‌کنند از دیگر راهکارهای موجود در این بخش است. به عنوان مثال، می‌توان از Story Saver یادکرد که بدون نیاز به استفاده از نسخه دسکتاپی شبکه اجتماعی اینستاگرام یا استفاده از حالت هواپیما به شما کمک خواهد کرد تا استوری‌های دیگران را مشاهده کرده و آن‌ها را ذخیره کنید. 

راهکار چهارم: عکس گرفتن از اسکرین شات
در قالب راهکار چهارم که البته استفاده از آن‌را با توجه به کیفیت خروجی، پیشنهاد نمی‌کنیم می‌توانید از گوشی دیگری استفاده کرده و از استوری شخص، عکس بگیرید. البته همان‌طور که گفته شد در قالب این راهکار، خروجی چشم‌نوازی در مقابل شما قرار نخواهد گرفت. با وجود این، روش یادشده می‌تواند برای موارد ضروری، کارساز باشد.

منبع: inverse
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر