تمام مجریان برنامه تاپ گیر مشخص شدند

تمام مجریان برنامه تاپ گیر مشخص شدند
با مشخص شدن 6 مجری جدید تاپ گیر، به نظر می‌رسد فیلمبرداری فصل جدید ریبوت این برنامه محبوب به زودی آغاز شود. کریس اوانز به همراه 5 مجری دیگر برنامه جای 3 مجری سابق را خواهند گرفت.
  • جدیدترین بازی ها
شاید میزان استقبال از فصل جدید تاپ‌گیر بدون حضور جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می مشخص نباشد، اما حداقل تمام مجریان جدید تاپ گیر مشخص شده‌اند. در خبر قبلی به شما گفتیم که مت لی‌بلانک که از بازیگران سابق سریال Friends است در کنار کریس اوانز خواهد بود، حالا نام 4 مجری دیگر نیز از سوی ماهنامه تاپ‌ گیر اعلام شد.

طبق اعلام رسمی ماهنامه دیگر مجریان برنامه عبارتند از: ادی جردن خبرنگار مسابقات اتوموبیل‌ رانی فرمول یک، روری رید منتقد خودرو، سابین اشمیتز از رانندگان برتر پیست نوربرگرینگ، و کریس هریس منتقد خودرو که برنامه خودرو خود را در وب‌سایت یو‌تیوب دارد.

با حضور 6 مجری در فصل بعدی تاپ گیر،‌ می‌توانیم انتظار تغییرات احتمالی فرمت همیشگی این برنامه محبوب را داشته باشیم. افزایش تعداد مجریان از 3 به 6 نفر می‌تواند تنوع برنامه را بیشتر کند، هرچند به معنی فرصت کمتر برای چهره‌های فراوان برنامه خواهد بود.

در خبری مرتبط، جرمی کلارکسون اعلام کرد فیلمبرداری برنامه ماشینی خود از امروز آغاز شده است؛ که با در نظر گرفتن تاریخ شروع نمایش فصل جدید ریبوت تاپ گیر به احتمال زیاد با جدال دو برنامه متفاوت خودرو روبرو خواهیم شد. لازم به ذکر است سرمایه ساخت برنامه جدید جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند، از سوی شرکت آمازون تامین می‌شود.

منبع: engadget
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 22 بهمن 1394
جالبه. تشکر میکنم از سایت نقدستان به خاطر اخبار به روزش. جالبه که اون سیستم 3 مجری رو عوض کردن. اگر اینکارو نمیکردن بی مزه میشد، چون هیچکی جای کلارکسون، هاموند و می رو نمیتونه بگیره.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر