تولید 17.2 میلیون گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج تا آوریل سال 2016

تولید 17.2 میلیون گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج تا آوریل سال 2016
سامسونگ به سختی در تلاش است تا دو پرچمدار جدید خود یعنی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج را به بازارهای بیشتری در جهان برساند. بر اساس آماری که امروز منتشر شده، این شرکت قصد دارد میلیون‌ها عدد از این دو گوشی جدید را در ماه‌های آینده تولید کند.
  • جدیدترین بازی ها
چندی پیش بود که شرکت سامسونگ دو گوشی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج را رسما معرفی کرد. بی‌شک معرفی دو پرچمدار جدید اندرویدی از سوی این شرکت، می‌توان با اشتیاق زیادی از سوی هواداران و البته مشتریان مواجه شود؛ امری که سامسونگ را وادار کرده تا تعداد زیادی از این دو محصول تازه را تولید کند. اکنون بر اساس آمار منتشر شده، به نظر می‌رسد تعداد دقیق تولید شده از این دو دستگاه به میزان 17.2 میلیون عدد تا آوریل 2016 خواهد بود.

شاید بتوان گفت تولید و فروش 17.2 میلیون گلکسی جدید بتواند رکوردهای قبلی در این سری را به خود اختصاص بدهد. پیش از این گلکسی اس 6 توانسته بود ماه‌ها پس از معرفی اولیه، به میزان 15.8 میلیون برسد. این درحالی است که جایگاه دوم میزان عرضه در بازار، هنوز هم در اختیار گلکسی اس 4 است که عدد 15.2 میلیونی را به خود اختصاص می‌دهد.


البته به نظر می‌رسد سامسونگ تصمیم گرفته تا با تغییر ساختار در نحوه فروش محصولات، درس مهمی از فروش گلکسی اس 6 اج بگیرد. درواقع اگر به یاد داشته باشید فروش گلکسی اس 6 اج با کمبود موجود مواجه شد و توانست مشکل بزرگی را برای سامسونگ به وجود بیاورد. اما به نظر نمی‌رسد باردیگر شاهد رخ دادن چنین موضوعی باشیم.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر