توییتر مدیران اجرایی ارشد مهم خود را از دست داد

توییتر مدیران اجرایی ارشد مهم خود را از دست داد
شبکه اجتماعی توییتر روزهای خوشی را سپری نمی‌کند و این وضعیت با جدایی 4 نفر از مدیران اجرایی توییتر بدتر شده است. این افراد از مدیران ارشد تیم‌های محصولات، مهندسی، رسانه و منابع انسانی هستند و جدایی آن‌ها خبر خوبی برای مدیرعامل توییتر نیست.
  • جدیدترین بازی ها
جک دورسی، مدیر عامل توییتر، در توییت خود ضمن تایید جدایی این مدیران اجرایی، نوشت:

«با نهایت تاسف باید اعلام کنم الکس روتر، برایان اسکیپر، کیتی استنتون و کوین ویل تصمیم به جدایی از شرکت گرفته‌اند. الکس و کوین بیش از پنج سال با ما بودند و سودآوری سالانه شرکت را به کمک تبلیغات و تیم‌های عملیاتی، از صفر به بیش از 2 میلیارد دلار در امروز رساندند...»

دورسی همچنین اضافه کرد که مدیر ارشد عملیات، یعنی آدام بین و مدیر ارشد فناوری آدام مسینجر جای این افراد را پر می‌کنند. بِین، مسئولیت تیم‌های محصولات مرتبط با سودآوری، تیم رسانه و تیم منابع انسانی را بر عهده می‌گیرد و مسینجر، بخش‌های طراحی، مهندسی و سرویس‌های کاربری را به یک گروه یک‌جا تبدیل می‌کند.طبق گفته جک دورسی، مسینجر درکی بسیار قوی از شرایط دارد و می‌تواند برای توسعه شرکت و ارائه محصولاتی که افراد مختلف از آن استقبال خواهند کرد، کمک خوبی باشد. جیسون تاف مدیرعامل سابق Vine که از سرویس‌های زیر مجموعه توییتر است، فرد دیگری بود که این شرکت را ترک می‌کند تا به گفته خودش با گوگل بر روی پروژه‌های واقعیت مجازی همکاری کند.

در حال حاضر هر سهم توییتر در بازار بورس نیویورک نزدیک به 18 دلار ارزش دارد که این مبلغ سال 2014 میلادی 69 دلار بود. قبلا از توییتر به عنوان فیس‌بوک بعدی یاد می‌شد، اما تعداد کاربران توییتر مانند فیس‌بوک در حال کاهش است. به نظر می‌رسد علاقه مردم به شبکه‌های اجتماعی روز به روز کمتر می‌شود.

منبع: TechCrunch
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر