تیزر جدیدترین نسخه بازی Call of Duty منتشر شد

تیزر جدیدترین نسخه بازی Call of Duty منتشر شد
در حالی که شایعات همچنان ادامه دارد و هنوز خبر رسمی از جدیدترین نسخه Call of Duty منتشر نشده، امروز یک تیزر در رابطه با این بازی منتشر شد. با نقدستان و تماشای این تیزر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
چند روز پیش بود که شایعه‌ای در مورد بازی جدید مجموعه Call of Duty‌ منتشر شد و براساس آن این بازی Infinite Warfare نام خواهد داشت. در حالی که هنوز خبری رسمی از سوی اکتیویژن (Activision) و اینفینیتی وارد (Infinity Ward) مبنی بر صحت این شایعات منتشر نشده (با این‌که ما تقریبا از صحت آن مطمئن هستیم)، امروز تیزر مرموزی از این بازی منتشر شد. این تیزر Know Your Enemy (دشمنت را بشناس) نام دارد و شخصیت منفی بازی بعدی مجموعه Call of Duty را در حال قرائت پیامی تهدید آمیز نشان می‌دهد:
Loading the MediaPack player...
«هیچ اشتباهی نکنید. شما را از کتاب‌های تاریخ پاک می‌کنیم و هیچ ردی از شما باقی نمی‌گذاریم. شما از شکست خود آگاه هستید. ما مسبب درد و رنج شما خواهیم بود و در ویرانه‌هایتان گور می‌سازیم. جهانیان شاهد عروج ما و تسخیر آسمان‌ها خواهند بود. ما شما را در تاریکی دفن می‌کنیم. این را بدانید و ما را بشناسید. ما دشمن شما هستیم. ما Settlement Defense Front هستیم.»

جالب است بدانید که این پیام تهدید آمیز قبل از این در یکی از نقشه‌های چندنفره بازی Call of Duty: Black Ops III به نام Nuk3town نیز به‌نمایش درآمده بود. نکته جالب دیگر این‌که در این تیزر ما اثراتی از نابودی این نقشه می‌بینیم و کلمه Nuk3town Offline نیز به وضوح در آن به‌نمایش گذاشته می‌شود. 
به‌زودی می‌توانیم منتظر اطلاعات بیشتر از این بازی به همراه نمایش قطعی آن در نمایشگاه E3 2016 و کنفرانس مطبوعاتی سونی باشیم. 

منبع: Gamesradar
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
آفرین و خدا قوت میگم به این همه تلاشتون،با قدرت ادامه بدین 👍

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر