تیم بزرگتری روی بازی Cyberpunk 2077 کار خواهد کرد

تیم بزرگتری روی بازی Cyberpunk 2077 کار خواهد کرد
با توجه به وسعت و بزرگی بازی Cyberpunk 2077 نسبت به بازی The Witcher 3: Wild Hunt، سازندگان این عنوان ادعا می‌کنند که از تیمی بزرگ‌تر برای ساخت این بازی استفاده می‌کنند. با نقدستان و جزییات این خبر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اعضای استودیو CD Projekt Red بلافاصله پس از اتمام ساخت بازی The Witcher 3: Wild Hunt به سراغ مراحل توسعه بازی Cyberpunk 2077 رفتند و مشغول آماده‌سازی مقدمات برای اجرای این پروژه شدند. از همان ابتدا نیز خبر داشتیم که این بازی نسبت به به بازی The Witcher 3: Wild Hunt بزرگ‌تر و پیشرفته‌تر خواهد بود. به همین دلیل یکی از اعضای اصلی این استودیو در پرسش و پاسخ انجام شده در NeoGAF اعلام کرد که اعضای بیشتری به تیم سازنده بازی قبلی اضافه شده تا پروژه Cyberpunk 2077 با قدرت بیشتری پیش برود. 

هنوز بجز یک تریلر سینمایی، هیچ نمایشی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر نشده است و همه منتظر نمایش‌های بیشتر در کنار اطلاعات تکمیلی از این بازی هستند. درواقع صفحات شبکه‌های اجتماعی این بازی مدت‌هاست که بروزرسانی نشده و سازندگان اطلاعات بسیار مختصر و نامفهومی از این بازی منتشر کرده‌اند. به گفته رییس استودیو CD Projekt Red، نمایش سینمایی بازی برای معرفی بازی و دیدن بازخوردهای طرفدارها بوده و هنوز بازی به مرحله‌ای نرسیده که قابل نمایش باشد. شایعات زیادی نیز در رابطه با زمان انتشار این بازی مطرح شده و بنظر می‌رسد که تا سال 2018 یا 2019 برای تجربه آن انتظار خواهیم کشید. 

منبع: PC Gamer
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر