تیم کوک به محصول جدید اپل در زمینه پزشکی اشاره می‌کند

تیم کوک به محصول جدید اپل در زمینه پزشکی اشاره می‌کند
شاید بتوان گفت عرضه اپل واچ دو جنبه اصلی داشته باشد: سلامتی و از طرفی دیگر بررسی فعالیت‌های ورزشی در طول روز. اما می‌توان انتظار عرضه محصولی دیگر از اپل را در حوزه سلامتی داشت؟
  • جدیدترین بازی ها
قبل از عرضه رسمی اپل واچ، شایعاتی مبنی بر مذاکرات اپل با سازمان FDA برای یک محصول مرتبط با بحث پزشکی منتشر شد؛ شایعه‌ای که در آن فکر می‌کردیم به اپل واچ مربوط می‌شود. آیا این محصول می‌تواند به صورت کلی، چیز دیگری باشد؟ به تازگی تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، در مصاحبه اخیر خود با Telegraph، ممکن است به دستگاهی مرتبط با بحث سلامتی و پزشکی اشاره کرده باشد که اپل درحال حاضر برروی آن مشغول به کار است. او در صحبت‌های خود، علاوه بر اینکه می‌گوید نمی‌خواهد تبدیل شدن اپل واچ به یک دستگاه با مجوزهای قانونی را ببیند، همچنین به وجود یک دستگاه جدید نیز اشاره می‌کند.

کوک می‌گوید: «ما نمی‌خواهیم که این ساعت را وارد پروسه سازمان FDA کنیم. برای من قرار دادن عنصری جدید در مجاورت این ساعت مهم نیست، اما نه، خود ساعت نباید وارد این پروسه شود، چرا که جلوی ما را برای خلق نوآوری‌های بیشتر خواهد گرفت؛ زیرا این پروسه‌ها معمولا چرخه‌هایی طولانی مدت هستند. اما از طرفی می‌توان وجود عنصرهایی دیگر درکنار آن را تصور کرد. چیزهایی مثل یک اپلیکیشن، یا شاید هم چیزی دیگر.»ممکن است حرف‌های تازه کوک، مستقیما به محصول یا حتی خدماتی جدید در حوزه سلامت اشاره کند. در گذشته‌ای نه چندان دور، شرکت اپل تعدادی از متخصصان در حوزه سلامت را به استخدام خود درآورده بود. اما ایا ممکن است علاقه اپل به حضور در حوزه سلامت، فراتر از عرضه اپل واچ باشد؟ به نظر شما اپل درحال ساخت چه محصولی است؟

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر