تیم کوک: اپل تنها در حال بررسی ایده ساخت خودرو است

تیم کوک: اپل تنها در حال بررسی ایده ساخت خودرو است
اگر از علاقه‌مندان دنیای خودرو باشید، می‌دانید که خودروهای برقی به احتمال در آینده بسیار بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند. شایعاتی زیادی درباره علاقه اپل به فناوری خودروهای برقی وجود دارند، تیم کوک در مصاحبه اخیر خود در رابطه با این موضوع گفته است اپل تنها در حال بررسی این ایده است.
  • جدیدترین بازی ها
بر کسی پوشیده نیست که اپل قصد ساخت یک خودرو برقی را دارد، حتی الون ماسک مدیرعامل شرکت تسلا-سازنده خودروهای برقی-هم احتمال چنین حرکتی را از سوی اپل می‌دهد. در حال حاضر شرکت اپل پاسخی در مقابل این موضوع نداده است. اما با توجه به سخنان اخیر تیم کوک مدیرعامل اپل می‌توانیم به این نتیجه برسیم که این اتفاق حداقل در آینده‌ای نزدیک رخ نخواهد داد و به این زودی‌ها در خیابان‌ خودرویی با لوگو اپل نمی‌بینیم!

شاید این ایده بیش‌ازحد جاه‌طلبانه باشد، به همین دلیل تیم کوک در مصاحبه اخیر خود با مجله Fortune در اشاره به این موضوع می‌گوید اپل در حال «بررسی» ایده ساخت خودرو برقی است. او می‌گوید اپل هنوز قصد ساخت خودرو برقی را ندارد با وجود اینکه بر کسی پوشیده نیست که این شرکت یک تیم رده-بالا برای کار کردن روی چنین پروژه‌ای استخدام کرده است.

تیم کوک در پاسخ به این سوال که شرکت اپل قصد ساخت خودرو دارد یا خیر، می‌گوید:
ما باید مدت زمان بسیار زیادی را به بررسی این موضوع اختصاص دهیم. پس من هنوز در این حوزه نمی‌توانم پاسخ سوال شما را بدهم. اما ما وقتی شروع به تخصیص منابع مالی عظیم برای این پروژه کنیم، در آن زمان به ساخت خودرو متعهد خواهیم شد.

کوک در ادامه مصاحبه خود می‌گوید چون اپل یک تیم با اعضای باتجربه در صنعت خودروسازی را استخدام کرده است، به این معنی نیست که این شرکت قطعاً یک خودرو برقی تولید خواهد کرد. با این گفته تیم کوک، می‌توانیم نتیجه بگیریم شرکت اپل به طور کلی تنها در حال بررسی این موضوع است.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر