تیم کوک: برنامه‌ای برای عرضه محصول ترکیبی مک‌بوک و آیپد نداریم

تیم کوک: برنامه‌ای برای عرضه محصول ترکیبی مک‌بوک و آیپد نداریم
تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، در جدیدترین صحبت‌های خود اعلام کرد که شرکت آن‌ها فعلا برنامه‌ای برای عرضه محصولی ترکیبی از آیپد و مک‌بوک ندارد.
  • جدیدترین بازی ها
بعد از عرضه آیپد پرو و لوازم جانبی مرتبط با آن، به نظر می‌رسید می‌توانید این تبلت را به یک محصول شبیه به لپ‌ تاپ تبدیل کنید. اما عرضه چنین محصولی ممکن است آینده سری مک‌بوک را زیر سوال ببرد؛ چرا که به عقیده تیم کوک، این تبلت می‌تواند برای کاربران به عنوان جایگزین PC مورد استفاده قرار بگیرد. اما می‌توانیم در آینده انتظار یک محصول ترکیبی از مک‌بوک و آیپد را داشته باشیم؟

اگر شما از طرفداران سیستم عامل ویندوز هستید و از محصولات ترکیبی (همچون سری سرفیس) استفاده می‌کنید، بهتر است به عرضه چنین محصولاتی از سوی شرکت اپل امیدوار نباشید؛ چرا که به گفته تیم کوک، شرکت اپل برنامه‌ای برای عرضه چنین محصولی ندارد.وی در مصاحبه اخیر خود با Independent.ie می‌گوید: « ما یقین داریم که مشتریان ما واقعا به دنبال یک محصول ترکیبی از مک‌بوک و آیپد نیستند؛ زیرا ما نگران این هستیم که هیچ‌کدام از تجربیات استفاده از دستگاه (لپ تاپ و تبلت) به خوبی آنچه که کاربر می‌خواهد، نباشد. پس هدف ما این است که بهترین تبلت در جهان و بهترین مک در جهان را بسازیم. اما ترکیب این دو با یکدیگر محقق نخواهد شد؛ چرا که از راه‌های مختلفی خود را به خطر می‌اندازیم.»

گفته‌های تازه کوک، صحبت‌های پیشین او مبنی بر «یکی نشدن OS X و IOS در زمانی نزدیک» که وی در ماه سپتامبر اعلام کرده بود را بار دیگر تایید می‌کنند. البته نمی‌توان احتمال چنین حرکتی را کاملا کنار زد. شرکت اپل بارها مسائلی که انجام دادن آن‌ها را پیش از این تکذیب کرده بود، در سال‌های بعد عملی کرده است. پس نمی‌توان احتمال‌های موجود را رد کرد. اما چیزی که درحال حاضر می‌دانیم این است که به این زودی‌ها دستگاهی ترکیبی از مک‌بوک و آیپد نخواهید دید.منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر