تیم کوک: هوش مصنوعی برگ برنده اپل خواهد بود

تیم کوک: هوش مصنوعی برگ برنده اپل خواهد بود
تیم کوک، مدیر عامل اپل، مصاحبه‌ی مفصلی با نشریه واشنگتن پست، درباره جانشینی استیو جابز، آینده آیفون و واقعیت افزوده سخن گفت. در ادامه، بخش‌هایی از این مصاحبه را می‌خوانیم. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
تیم کوک، مدیر عامل اپل، درمصاحبه‌ای با نشریه واشنگتن پست، مفصل درباره محصولات اپل و نقش خود به عنوان یک رهبر صحبت کرد. او در این مصاحبه، از مرگ استیو جابز، نظرات خود درباره افت اپل در دنیای موبایل و ویژگی‌های شغل خود سخن گفت.

آقای کوک، درباره استراتژی اپل درباره محصولات آینده آیفون گفت: «هوش مصنوعی، این محصول را از پیش هم حیاتی‌تر خواهد کرد. سطح عملکرد گوشی‌های هوشمند، در مدتی کوتاه، سر به فلک خواهد گذاشت. شاید بازار موبایل در حال حاضر شرایط چندان خوبی نداشته باشد، اما بهترین بازار دنیا است و اپل فرصتی عالی در دست دارد زیرا در آینده‌ای نزدیک، هر انسانی یک گوشی هوشمند خواهد داشت.تیم کوک درباره جانشینی استیو جابز گفت: «هیچ کس نمی‌تواند جایگزین او باشد زیرا تلاش برای پر کردن کفش‌های او، خیانت خواهد بود.» او سپس درباره روز مرگ استیو جابز عنوان کرد که این روز بدترین روز زندگی تمام اعضای شرکت اپل بوده و امیدوار بوده که استیو جابز بیاید و به همه بگوید که این خبر دروغ بوده است.او در ادامه درباره یکی از داغ‌ترین مباحث روز دنیای موبایل، واقعیت افزوده گفت: «این تکنولوژی به شدت جذاب است و ما قطعا، پشت پرده در حال کار روی این تکنولوژی و توسعه آن هستیم.»

او همچنین اذعان کرد که سیری ظرفیت بالقوه‌ای در کمک به مشتریان خواهد داشت: «سیری در زمینه پیش‌بینی رفتار مشتریان بسیار رش کرده است. سیری می‌تواند چهره‌ها را در عکس‌ها تشخیص داده و برای کاربر آلبوم عکس درست کند. او می‌تواند ایمیل‌های شما را بنویسد. یادآوری کند که کجا ماشین خود را پارک کرده‌اید. سیری در زندگی مردم تغییر ایجاد خواهد و امنیت بالایی نیز دارد زیرا پروسه پردازش اطلاعات روی خود دستگاه کاربر انجام می‌شود.»کوک در پایان اظهار کرده که اپل سرمایه بیشتری در بخش تحقیق و توسعه صرف کرده است و به شدت به دنبال سرمایه‌گذاری در آینده است و شغل او، بهترین شغل دنیا است.
منبع: Washington Post
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر