ثبت ‌نام نسخه بتای محدود Mirror's Edge Catalyst آغاز شد

ثبت ‌نام نسخه بتای محدود Mirror's Edge Catalyst آغاز شد
زمانی که الکترونیک آرتز از تاخیر انتشار Mirror's Edge Catalyst خبر داد، بسیاری از طرفداران بازی را ناامید کرد. از قرار معلوم این تاخیر برای بتای محدود بازی بوده باشد، چون از دقایقی پیش ثبت‌نام برای نسخه آزمایشی آغاز شده است.
  • جدیدترین بازی ها
شاید از اعلام خبر تاخیر انتشار بازی ناامید شده باشید، اما یک خبر خوب برای شما داریم.Mirror's Edge Catalyst به زودی به صورت بتای محدود پیش از انتشار اصلی عرضه خواهد شد. هرچند این بازی از بخش چندنفره مجزا بهره نمی‌برد، اما الکترونیک آرتز با نسخه بتای محدود قصد آزمایش بخش آنلاین بازی را دارد.

استودیو DICE سازنده Mirror's Edge Catalyst سال گذشته اعلام کرد در بخش آنلاین بازی خبری از مبارزات و مودهای معمول چندنفره نخواهد بود. در عوض هر بازیکن می‌تواند برای مثال با دستکاری بیلبوردها بر دنیای بازی تاثیر بگذارد و این تغییرات در بازی دیگران نیز دیده خواهند شد. همچنین در مسابقات زمانی بازی نیز هر بازیکن رکورد دیگر بازیکنان را خواهد دید.نکته مثبت این نسخه آزمایشی این است که محدود به یک پلتفرم خاص نیست و یا برای دسترسی به آن نیازی به پیش‌خرید بازی ندارید. بازیکنان پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و PC می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بازی برای بتا محدود ثبت‌نام کنند. Mirror's Edge Catalyst در تاریخ 4 خرداد 1395 برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و PC منتشر می‌شود.

منبع: Engadget
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر