جدایی یکی از مدیران اجرایی پلی‌ استیشن از سونی

جدایی یکی از مدیران اجرایی پلی‌ استیشن از سونی
در سال‌های اخیر، بخش سرگرمی‌های سونی همکاری بسیار خوبی با استودیوها و توسعه‌دهندگان بزرگ و مستقل داشته و بازی‌های بسیار خوبی برای پلتفرم‌های سونی منتشر شده‌اند. حال یکی از افراد کلیدی و مرتبط سونی در امر ارتباط با این توسعه‌دهندگان، این کمپانی را ترک کرد.
  • جدیدترین بازی ها
آدام بویز (Adam Boys) یکی از مدیران اجرایی سونی، در حساب شخصی توییتر خود اعلام کرد که قصد جدایی از سونی و بازگشت به دنیای توسعه بازی‌ها را دارد. جایی که در سال 2012 از آن جدا شده بود و به‌عناون یکی از مدیران اجرایی سونی در بخش ارتباط با توسعه‌دهندگان و ناشران پیوسته بود. 

در این اواخر بیشتر وظایف بویز در سونی به جذب توسعه‌دهندگان به ساخت بازی‌هایی برای Playstation VR معطوف شده بود. اما در این بین او در ساخت بازی‌های Grim Fandango remaster و No Man’s Sky نیز همکاری کرده بود. 

جدایی بویز از سونی در حالی بود که هفته گذشته نیک ساتنر (Nick Suttner) یکی دیگر از مدیران سونی بعد از هفت سال فعالیت، از این کمپانی جدا شده بود. ساتنر همچنین سابقه فعالیت در وبسایت 1UP را در کارنامه دارد. بعد از جدایی بویز و ساتنر، هنوز مشخص نیست که سونی چه برنامه‌ای برای جایگزینی آن‌ها دارد. سونی این روزها وضعیت جالبی دارد و مشغول ساماندهی واحد‌های داخلی خود هستند. سونی همچنین مایکروسافتی را در پیش رو دارد که با برنامه‌های جدیدی نظیر انتشار بازی‌های خود بصورت همزمان برای اکس‌باکس و رایانه‌های شخصی، قصد دارد تا رقابتی سخت با سونی داشته باشد. 

درنهایت و با جدایی بویز، هیچ مشکلی برای انتشار بازی‌ها پیش نخواهد آمد. جالب است بدانید که سازندگان بازی No Man’s Sky سرانجام سات بازی را به پایان رسانده و به‌زودی باید منتظر تجربه آن بر روی پلی‌استیشن 4 باشیم. 

منبع: Engadget
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر