جدیدترین تریلر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon را تماشا کنید

جدیدترین تریلر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon را تماشا کنید
بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands سال گذشته و در جریان کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2015 معرفی شد. امروز یک تریلر جدید از این بازی منتشر شد. با نقدستان و تماشای این تریلر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
امسال نیز مانند سال‌های گذشته، کنفرانس یوبی‌سافت در نمایشگاه E3 2016‌ برگزار خواهد شد و قطعا یکی از مهم‌ترین اتفاقات این کنفرانس نمایش بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands خواهد بود. سال گذشته و در جریان کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2015 بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands با نمایش یک تریلر معرفی شد و از آن زمان تاکنون هیچ خبری از بازی منتشر نشد. امروز یک تریلر جدید از بازی منتشر شد که به‌نوعی هوادارها را آماده نمایش اصلی در E3 2016 می‌کند. 
در این تریلر که با عنوان «ما روح هستیم» منتشر شده، طیف وسیعی از محیط‌های متنوع را شاهد بودیم که با در اختیار داشتن وسایل نقلیه گوناگون و ابزار‌های مختلف، می‌توانید در آن‌ها به انجام ماموریت بپردازید. همچنین گوینده تریلر از صفات تیم چهارنفره‌ای صحبت می‌کند که در بازی کنترل آن‌ها را در اختیار خواهید داشت. شما را به تماشای این تریلر دعوت می‌کنیم:
Loading the MediaPack player...
در کنار این تریلر زیبا، اطلاعاتی نیز از نسخه‌های بازی در زمان انتشار منتشر شد. بر این اساس علاوه بر نسخه معمولی بازی، می‌توانید یکی از دو Edition بازی به نام‌های Delux Edition با قیمت 70 دلار و Gold Edition با قیمت 100 دلار  را نیز خریدارای کنید. 


بازی برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اما هنوز تاریخ انتشار بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands اعلام نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتر در نمایشگاه E3 2016 باشیم. 

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر