جدیدترین تصویر از گلکسی اس 7 رنگ نقره‌ای این دستگاه را نشان می‌دهد

جدیدترین تصویر از گلکسی اس 7 رنگ نقره‌ای این دستگاه را نشان می‌دهد
در چند روز گذشته شاهد انتشار تصاویر و اطلاعات زیادی از گوشی گلکسی اس 7 بوده‌ایم. اکنون یک تصویر جدید از این دستگاه منتشر شده که رنگ نقره‌ای آن را نمایش می‌دهد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
تا به اینجای کار می‌دانیم که سامسونگ قصد معرفی دو پرچمدار جدید را دارد. این دو گوشی هوشمند جدید، به عنوان نسخه‌های بعدی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج عرضه می‌شوند. به زودی قرار است دو گوشی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج، وارد رقابت صنعت گوشی‌های هوشمند بشوند تا شاهد هرچه هیجان انگیزتر شدن این بازار شویم.

چند روز پیش بود که اولین رندرهای رسمی و مطبوعاتی از گوشی گلکسی اس 7 اج در رنگ‌های مختلف منتشر شد. اما این‌بار نوبت به گلکسی اس 7 است تا آن را با لباس نقره‌ای مشاهده کنیم.رندرهای منتشر شده از گلکسی اس 7 اج، این دستگاه را در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و البته طلایی نشان می‌دادند. درحالی است که تنها رندرهای منتشر شده از گلکسی اس 7، این دستگاه را در رنگ‌های مشکی و طلایی به تصویر کشیده بودند. این موضوع باعث شد بسیاری رنگ نقره‌ای را پوششی اختصاصی برای نسخه اج بدانند.

اما امروز ایوان بلس، فاش کننده معروف اطلاعات در صنعت گوشی‌های هوشمند، با انتشار یک رندر از رنگ نقره‌ای گلکسی اس 7، به تمامی این شایعات پایان داد. شرکت سامسونگ در روز 21 فوریه (یکشنبه – 3 اسفند) رسما با برگزاری یک مراسم اختصاصی، از دو گوشی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج رونمایی خواهد کرد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر