جزییات جدیدی از Gears of War 4 منتشر شد

جزییات جدیدی از Gears of War 4 منتشر شد
اگر از علاقه‌مندان دنیای گیم باشید، احتمالا می‌دانید جدیدترین جزییات بازی‌های در حال توسعه همیشه در ماهنامه بازی‌های ویدیویی Game Informer منتشر می‌شوند. این مجله با رونمایی از روی‌جلد جدیدترین شماره خود اطلاعات جدیدی را از Gears of War 4 منتشر کرد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
جدیدترین عنوان انحصاری مایکروسافت برای عکس روی جلد ماهنامه  Game Informer انتخاب شده است. البته این مجله به بزرگنمایی یا به اصطلاخ هایپ بازی‌ها معروف است اما معمولاً اطلاعات دست اول زیادی را در اختیار دارد. Game Informer در شماره اخیر خود جزییاتی را از گیم‌پلی و داستان بازی منتشر کرد.

بازی 25 سال پس از اتفاقات Gears of War 3 شروع می‌شود و از 3 کاراکتر قابل بازی بهره می‌برد که یکی از آنها پسر مارکوس فنیکس، قهرمان اصلی سری گیرز آف وار، خواهد بود. پسر مارکوس فنیکس، جی‌دی فنیکس قهرمان اصلی بازی است.

 از او به عنوان یک ایده‌آلیست که برای فرار از خانه به COG می‌پیوندد نام برده شده است. جی‌دی پس از یک اتفاق طبقه‌بندی شده از پایگاه خود فرار می‌کند. صداپیشه جی‌دی فنیکس، لیام مک‌لینتایر بازیگر سریال تلویزیونی اسپارتاکوس است.

دیگر کاراکترهای قابل بازی شامل کیت دیاز، صدا پیشه این کاراکتر لورا بیلی از صداپیشگان World of Warcraft است. در نهایت به دلمونت «دل» واکر، از سربازان سابق COG که بعدها با جی‌دی در مدرسه آموزشی دوست می‌شود. صداپیشه واکر، یوجین برد خواهد بود که به تازگی صداپیشه کاراکتر مارکوس بون در Battlefield Hardline بوده است.
طبق گفته Game Informer، استودیو سازنده Gears of War 4 قصد دارد تا بازی را به ریشه‌های «تاریک، با تم ترسناک» بازگرداند. همچنین قابلیت co-op آفلاین دو-نفره برای بازی تایید شده است و به نظر می‌رسد بازی از یک سیستم کاورگیری جدید استفاده می‌کند. انتظار می‌رود Gears of War 4 تا پایان امسال یا اوایل سال آینده میلادی منتشر شود.
منبع: Eurogamer
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر