جستجوی صوتی گوگل سوالات پیچیده‌تری را متوجه می‌شود

جستجوی صوتی گوگل سوالات پیچیده‌تری را متوجه می‌شود
اگر دستیار صوتی Google Now یک برتری نسبت به دیگر دستیاران صوتی داشته باشد، این بخش به یقین جستجوی صوتی آن خواهد بود. اکنون گوگل می‌گوید این جستجوی صوتی عبارات پیچیده‌تری را متوجه خواهد شد.
  • جدیدترین بازی ها
ممکن است همه ما هر روزه از دستیاران صوتی در تلفن‌های هوشمند خود استفاده کنیم. اگر چه نتیجه تحقیق که به تازگی منتشر شد از عملکرد بهتر سیری در مقابل دیگر دستیاران صوتی خبر می‌داد، نمی‌توان قدرت جستجوگر صوتی شرگت گوگل را نادیده گرفت. اگر شما هم در میان استفاده کنندگان از این سرویس هستید، گوگل برای شما خبر خوبی دارد. به گفته این شرکت، سرویس جستجوی صوتی آن‌ها باهوش‌تر و بهینه‌تر از گذشته شده است.

در پستی که از سوی شرکت گوگل در بلاگ Inside Search منتشر شد، آن‌ها اعلام کردند که سیستم جستجوی صوتی آن‌ها ارتقا یافته است و اکنون بسیار هوشمند‌تر از گذشته خواهد بود. اما هوشمند‌تر شدن دقیقا به چه معنی است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت اکنون این سرویس می‌تواند سوالات پیچیده‌تری را درک کند. پس به جای اینکه به پرسیدن سوال‌های ساده از این جستجوگر بپردازید، قادر خواهید بود تا سوالات را کمی دشوار از گذشته مطرح کنید.گوگل در اینباره می‌گوید: «هم اکنون قادر هستیم تا یک پرسش را به چند قسمت تقسیم کنیم تا با شناخت معنایی هر بخش، به معنی اصلی پرسش دست پیدا کنیم. این موضوع به ما اجازه می‌دهد تا از سیستم Knowledge Graph با اطمینان بیشتر عبور کنیم و با پیدا کردن حقایق درست، جوابی کارآمد را ارائه دهیم. همچنین بر این اسا قادر هستیم تا به سوالات سخت‌تر نیز پاسخ بدهیم.»

اگر چه گوگل می‌گوید احتمال وجود اشکالات بسیار کوچکی وجود دارد، اما آن‌ها به سختی مشغول کار برروی این سیستم هستند. اگر چه نباید فراموش کرد اضافه شدن این امکان به جستجوگر صوتی گوگل، که به پرسیدن سوالات طبیعی‌تر منجر می‌شود، کمک بزرگی برای دستیار صوتی گوگل خواهد بود. درحال حاضر بروزرسانی برنامه گوگل برای کاربران Ios و اندروید در دسترس است.منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر