حامی لبخندشان باشیم

حامی لبخندشان باشیم
فروشگاه اینترنتی بامیلو هم‌زمان با حلول ماه مبارک رمضان کمپین "کلیک مهربان" را با همکاری انجمن حمایت از کودکان کار برگزار می کند. هدف این کمپین جمع آوری کمک 100 میلیون تومانی برای آموزش و بهداشت این کودکان است.
  • جدیدترین بازی ها

در این کمپین، بامیلو برابر با هر ریال کمک از سوی خریداران، به همان میزان به انجمن حمایت از کودکان کار کمک مالی خواهد کرد.

بامیلو به‌عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران بر این باور است که می‌تواند در کنار همه ذی‌نفعان خود، از جمله خریداران و تامین‌کنندگان از کودکان کار به شیوه‌ای موثر حمایت کند. به همین منظور از شما دعوت می ‌شود در کمپین "کلیک مهربان" ، با بامیلو همراه شوید.کلیه سفارشاتی که دارای کارت کمک به کودکان کار باشند رایگان ارسال خواهند شد.


درباره انجمن حمایت از کودکان کار

داستان انجمن حمایت از کودکان کار، ساده آغاز شد. یک تخته سیاه، یک اتاق کوچک، چند وجدان بیدار و انبوهی نگاه مشتاق. در سال 1381 گروهی تصمیم گرفتند تا در روزهای پایان هفته در کنار کودکان کار دروازه غار حاضر شوند و به آنها درس بیاموزند. اول چند نفری بودند، بعدها شدند صدها نفر. و این قصه ادامه داشته است. تا حالا که چهار مرکز انجمن در محله «هرندی»، «بازار»، «خاوران» و «مولوی» و یک مرکز در «بم» به 800 کودک کار و تحت آسیب کمک می‌کند. سوادآموزی به کودکان بازمانده از تحصیل، ارتقای مهارت‌های زندگی در کودکان و ارائه خدمات مددکاری و روانشناسی به کودکان و خانواده‌های تحت پوشش و البته توزیع یک وعده غذای گرم روزانه میان کودکان با هدف کاهش سوءتغذیه، فعالیت‌هایی است که در این سال‌ها توسط این انجمن انجام شده است.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر