حضور شخصیت دکتر استرینج در The Avengers Infinity War تایید شد

حضور شخصیت دکتر استرینج در The Avengers Infinity War تایید شد
در حالی که چند ماه به اکران فیلم Doctor Strange باقی مانده، سازندگان فیلم The Avengers: Infinity War از حضور شخصیت دکتر استرینج در این فیلم خبر می‌دهند. با نقدستان و جزییات این خبر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
حدودا یک ماه پیش بود که اولین تریلر فیلم مورد انتظار Doctor Strange منتشر شد و با بازخورد بسیار خوب طرفدارها روبرو شد. این فیلم که در تاریخ 14 آبان 1394 به اکران درخواهد آمد، اکنون بسیاری از طرفدارها را منتظر نگه داشته تا اولین نقش‌آفرینی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در یک فیلم ابرقهرمانی را ببینند. اما این پایان کار بندیکت کامبربچ با شخصیت دکتر استرینج نیست‌!

امروز کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) و استیون مک‌فیلی (Stephen McFeely) نویسندگان فیلم The Avengers: Infinity War از حضور شخصیت دکتر استرینج در این فیلم خبر دادند. در حالی‌که پروژه The Avengers: Infinity War با حضور شخصیت‌های بسیار زیاد و ستارگان بی‌شمار آن، روز به روز گیج‌کننده‌تر از گذشته می‌شود، این دو نویسنده باید به فکر نحوه ارتباط شخصیت دکتر استرینج با دیگر شخصیت‌های این فیلم باشند.

مک‌فیلی در یک پادکست این‌گونه توضیح داد: «شما فیلم اول فیلم اول را در صبح و فیلم دوم را در بعدازظهر انجام خواهید داد. ستاره‌های زیادی در فیلم حضور دارند و نحوه ارتباط بین آن‌ها و نحوه زمانبندی هر دو فیلم به یک کابوس برای ما تبدیل شده است.» او همچنین در مورد دلیل حضور شخصیت‌ها در فیلم توضیح داد و گفت: «شما نمی‌توانید بگویید که بندیکت کامبربچ یا هر شخص دیگری به چه دلیل برای 9 ماه به آتلانتا قدم گذاشته و در آن‌جا حضور دارد. باید برای هر موضوعی دلیلی مشخص وجود داشته باشد تا نتیجه بهتری را شاهد باشیم. ما باید به فکر دلیل قانع‌کننده‌ای برای حضور هر کدام از شخصیت‌ها در این فیلم ارایه دهیم.»

فیلم The Avengers: Infinity War در قالب دو قسمت و در فاصله یک سال اکران خواهد شد. البته مراحل فیلمبرداری هر دو فیلم بصورت پشت‌سرهم و در یک زمان انجام خواهد شد. قرار است فیلم اول در اردیبهشت ماه سال 1397 و فیلم دوم در اردیبهشت سال 1398 اکران شود. 

منبع: Cosmicbooknews
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر