خریداری استارت آپ جدید توسط سامسونگ برای بهبود مهارت‌های ارتباطی بیکسبی

خریداری استارت آپ جدید توسط سامسونگ برای بهبود مهارت‌های ارتباطی بیکسبی
سامسونگ استارت آپ جدیدی را خریداری کرده است تا مهارت‌های مکالمه و تعامل با کاربران را در بیکسبی به عنوان دستیار دیجیتالی هوشمند خود بهبود بخشد.
  • جدیدترین بازی ها
بیکسبی یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های سامسونگ در سال 2017 میلادی به حساب می‌آید. این شرکت حتی کلید سخت‌افزاری ویژه‌ای را هم برای استفاده از این دستیار هوشمند به گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 اضافه کرد. با وجود این، Bixby نتوانسته تجربه‌ای مشابه با گوگل اسیستنت را در بخش مهارت‌های گفتاری و تعامل با کاربران، در اختیار کاربران قرار دهد. همین امر باعث شده سامسونگ استارت آپ Fluently را خریداری کرده تا هوش مصنوعی را حداقل در قالب مکالمه‌های متنی افزایش دهد. اپلیکیشن این استارت آپ از سال 2015 میلادی در دسترس بوده و با سرویس‌ها و محصولات مختلفی سازگاری دارد. این اپلیکیشن، عملکردی مشابه با گوگل اسیستنت را ارائه داده و در واکنش به پیام‌های دریافتی، پاسخ‌های جذابی را پیشنهاد می‌دهد. 

در حال حاضر این اپلیکیشن از پلی استور گوگل حذف شده است. این در حالی است که سامسونگ هنوز اعلام نکرده چه مبلغی را برای خرید این استارت آپ هزینه کرده و از چه زمانی شاهد بهره‌برداری از بیکسبی خواهیم بود. 

منبع: SAMMobile
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر