خرید پارس آنلاین و آسیاتک توسط های وب!

خرید پارس آنلاین و آسیاتک توسط های وب!
برای نخستین بار سه برند ارتباطی فعال در حوزه ارتباطات ثابت کشور با یکدیگر ادغام می‌شوند تا حضوری پرقدرت‌تر را در بازار ارتباطات کشور رقم بزنند.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات باشگاه خبرنگاران پویا؛ نخستین دریافت کنندگان پروانه‌های 20 میلیارد تومانی ارتباطات ثابت کشور که با عنوان اختصاری «FCP» شناخته می‌شود در یکدیگر ادغام می‌شوند.

مدیر عامل شرکت داده‌گستر عصر نوین شب اعلام کرد: شب گذشته با دوستانم عبدی، رضا فاتح و پدر بزرگوارشان آقای مهندس سعید فاتح (سهامداران گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین) توافق‌نامه خرید سهام این گروه را برای مجموعه «های‌وب» امضا کردیم تا با یاری خداوند طی ماه‌های آتی تا پایان سال فرآیند ادغام را انجام دهیم.

بیشتر بخوانید : پروانه شرکت‌‌های جدید اینترنتی ناخواسته ریزش می‌کند.


ایمان میری همچنین گفت: ضمنا این دوستان این افتخار را به ما دادند که به‌عنوان سهامدار و عضو هیئت مدیره در «های‌وب» حضور داشته باشند؛ در نتیجه این دو شرکت برای حضوری پرقدرت تر در بازار ارتباطات در قالب شرکت «های‌وب» با یکدیگر ترکیب می‌شوند.
وی افزود: لازم می‌دانم از مساعدت‌ها و راهنمایی‌های وزیر محترم ارتباطات جناب آقای مهندس جهرمی و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جناب آقای مهندس فلاح در کمک به دستیابی به این توافق سپاسگذاری کنم؛ امیدوارم این اتفاق باعث شروع جریانی برای تجمیع شرکت‌ها برای دستیابی به اهداف کلان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این زمان گردد.»

ساختار و قالب پروانه جدید ارتباطات ثابت (FCP) سه سال گذشته با هدف تجمیع پروانه‌های سابق ارتباطی و اینترنتی اعم از PSTN،PAP ، ISDP و ISP شکل گرفت و نخستین پروانه تجاری این بخش در تاریخ 10 آبان 1394 برای شرکت های‌وب و پارس‌آنلاین صادر شد.
آذری جهرمی در نشست خبری از ادغام قریب الوقوع دو اپراتور اینترنتی «آسیاتک» و «های وب» خبر داد که این کار با هدف رقابت با مخابرات صورت می‌گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران پویا و خبرآنلاین
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ یکشنبه 7 آبان 1396
بالاخره بعد از یه قرن یه وزیر جوون اومد . نیومده داره همه کار میکنه

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر