داستان Uncharted 4 از ابتدا نوشته شده است

داستان Uncharted 4 از ابتدا نوشته شده است
یکی از بازی‌های انحصاری موردانتظار پلی‌استیشن 4، بدون شک بازی ماجراجویی اکشن Uncharted 4 است. احتمالاً می‌دانید دو کارگردان قبلی اوایل ساخت بازی تغییر کردند، طبق گفته کارگردانان جدید داستان بازی بعد از خروج آنها به طور کامل تغییر کرد.
  • جدیدترین بازی ها
طبق گفته نیل دراکمن و بروس استرلی کارگردانان جدید Uncharted 4، داستان اصلی بازی پس از خروج امی هنینگ و جاستین ریچموند از استودیو ناتی‌داگ کنار گذاشته شد و آنها داستانی «100 درصد» جدید برای Uncharted 4: A Thief’s End در نظر گرفتند.

این دو کارگردان به این موضوع در مصاحبه جدید خود با New York Times-که در بخشAssociated Press interview این نشریه منتشر شده است-اشاره کرده‌اند. استرلی در رابطه با پروژه بازی می‌گوید:
این بزرگترین، و جاه‌طلبانه‌ترین آنچارتد است و این بازی یکی از ماجراجویانه‌ترین پروژه‌های ناتی‌داگ است.

ما قصد داشتیم این کار را عادلانه انجام دهیم. ما قصد داریم تا داستان بازی هیجان‌انگیز، غیر منتظره و پر از لحظات نفس‌گیر باشد. آنقدر که برای هیچ یک از بازیکنان قابل باور نباشد. ما می‌خواهیم اطمینان پیدا کنیم یک خداحافظی باشکوه برای نیتن دریک تدارک ببینیم.
هنینگ و ریچموند، با ترکیب صحنه‌های سینمایی اکشن و داستان احساسی و انسانی در فرنچایز آنچارتد مورد استقبال منتقدین و البته طرفداران قرار گرفتند. لازم به ذکر است این دو نفر کارگردان هر سه نسخه پیشین آنچارتد بودند، اما متاسفانه به دلیل تغییر کامل داستان از سرنوشتی که هنینگ و ریچموند برای نیتن دریک در نظر داشتند با خبر نخواهیم شد.

هنینگ حدود دو سال پیش از ناتی‌داگ جدا شد و چند هفته بعد نیز ریچموند این استودیو را ترک کرد، البته طبق شایعات جدایی هنینگ و ریچموند به دلیل اختلاف با مدیران ارشد استو‌دیو ناتی‌داگ بوده است. هرچند هر دو کارگردان با پیشنهادات خوبی در دیگر استودیوها مشغول به کار شدند، برای مثال امی هنینگ در حال حاضر کارگردان بازی استار وارز داستانی استودیو Visceral است.
منبع: VG247
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان شنبه 19 فروردین 1396
از توضیحات خوبتان ممنون هستم اگر میشود تعداد عکس ها را افزایش دهید.
نقدستان :ممنون از نظر خوبتون. در اسرع وقت انجام خواهد شد

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر