درآمد بازی Pokemon Go به 160 میلیون دلار رسید

درآمد بازی Pokemon Go به 160 میلیون دلار رسید
حدودا یک ماه از انتشار بازی Pokemon Go می‌گذرد و این بازی همچنان در کانون توجه قرار دارد. خبرها حکایت از این دارند که درآمد بازی Pokemon Go در این مدت به 160 میلیون دلار رسیده است. با نقدستان و جزییات این خبر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
برای یک بازی رایگان در کمتر از یک ماه، رسیدن به درآمد بالا و جاه‌طلبانه، واقعا افتخار بزرگی است. بازی Pokemon GO‌ در همین مدت کوتاهی که از عرضه‌اش می‌گذرد، به درآمد 160 میلیون دلاری رسیده است. این گزارش را وبلاگ Sensor Tower اعلام کرده است. این در حالیست که بازی موبایل Pokemon GO در این مدت با اشکال‌هایی نیز همراه بوده و به‌طور مثال با اختلالات سروری در کشورهای مختلف همراه شده است. همچنین این بازی در ابتدا فقط برای چند کشور در دسترس بود و با این وجود به محبوبیت بسیاری دست پیدا کرد. 

 وبلاگ Sensor Tower همچنین به این موضوع اشاره کرده که بازیکن‌های Pokemon GO زمان بسیار زیادی را صرف انجام این بازی می‌کنند. همین موضوع باعث شده که رکورد اپلیکیشن Facebook نیز شکسته شود.
با توجه به این موفقیت، طرفداران همچنان انتظار دارند تا ایرادهای بازی برطرف شود و خوشبختانه اعضای Niantic اعلام کردند که تمامی مشکلات به زودی برطرف خواهد شد. 

منبع: VG247
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر