درآمد حاصل از حالت آنلاین بازی GTA V معادل نیم میلیارد دلار است

درآمد حاصل از حالت آنلاین بازی GTA V معادل نیم میلیارد دلار است
به نظر می‌رسد که تراکنش‌های درون محیط بازی جی تی ای در حالت چندنفره محبوبیت زیادی دارند. اطلاعاتی که از متن شکایت یکی از مدیران اسبق Rockstar Games منتشرشده است، حاوی اعدادی است که نشان‌دهنده‌ی سود تقریباً صددرصدی حاصل از تراکنش‌های درون حالت آنلاین GTA است.
  • جدیدترین بازی ها
به نظر می‌رسد که تراکنش‌های درون محیط بازی جی تی ای در حالت چندنفره محبوبیت زیادی دارند. اطلاعاتی که از متن شکایت یکی از مدیران اسبق Rockstar Games منتشرشده است، حاوی اعدادی است که نشان‌دهنده‌ی سود تقریباً صددرصدی حاصل از تراکنش‌های درون حالت آنلاین GTA  است.
حالت چندنفره در بازی GTA V به‌صورت مجانی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، اما راک استار شکل‌هایی از تراکنش درون بازی را به‌صورت انتخابی در نظر گرفته است که می‌تواند سرعت پیشرفت شما را در بازی بیشتر کند. آمار نشان می‌دهند که همین معاملات کوچک حداقل نیم میلیارد دلار پول تولید کرده‌اند.برای این‌که این عدد معنای بیشتری در ذهن شما پیدا کند، جالب است بدانید که Halo 5 از همین روش توانست 1.5 میلیون دلار کسب کند.
حالت آنلاین بازی GTA ظرفیت شکستن رکورد سود حاصل از هر یک از بازی‌های سری جی تی ای را دارد. به گفته‌ی راک استار، بیش از 8 میلیون کاربر هر هفته از GTA Online استفاده می‌کنند.
محتوای قابل دانلود برای حالت یک‌نفره‌ی GTA V در دست بررسی است، اما این اعداد بزرگ مانع هرگونه تصمیم‌گیری عجولانه در خصوص GTA V برای شرکت Rockstar Games شده است.
راک استار حالت آنلاین بازی را از زمان شروع به کار تا به امروز همواره به‌روزرسانی نموده و امکانات جدید اضافه کرده است، به‌عنوان‌مثال انواع اسلحه، ماشین و حالت‌های متنوع رقابتی.

منبع: GAMESPOT
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر