دریافت سریع بروزرسانی اندروید اوریو برای Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge

دریافت سریع بروزرسانی اندروید اوریو برای Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge
فرایند عرضه بروزرسانی اندروید اوریو برای گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج سامسونگ آغاز شده است. با وجود این، عرضه این بروزرسانی به صورت منطقه‌ای باعث شده کاربران برای دریافت این آپدیت در برخی کشورها نظیر ایران، انتظار بیشتری بکشند. در این مطلب، راهکار دریافت و نصب سریع این بروزرسانی را از نظر خواهیم گذراند.
  • جدیدترین بازی ها
بروزرسانی اندروید اوریو در قالب فیرمویرهای G930FXXU2ERD5  و G935FXXU2ERD5 برای کاربران عرضه شده است اما فرایند انتشار این آپدیت، منطقه‌ای بوده و در حال حاضر تنها کاربران کشورهایی نظیر بریتانیا این بروزرسانی را دریافت کرده‌اند. همان‌طور که می‌دانید این بروزرسانی به همراه Samsung Experience 8.0 عرضه شده و قابلیت‌هایی نظیر نمایش تصویر در تصویر، کانال‌های هشدار و بهینه‌سازی اپلیکیشن‌های در حال اجرا در پس‌زمینه را به همراه خواهد داشت. علاوه بر این، دستیار دیجیتالی بیکسبی هم در اختیار شما خواهد بود. 
با دریافت این آپدیت روی Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge، کاربران هشداری را در این خصوص دریافت خواهند کرد. به این ترتیب، با روندی ساده برای نصب آپدیت جدید روبرو خواهید شد. 

با وجود این، تنها در صورتی که دستگاه شما از پردازنده اکسینوس بهره می‌برد، قادر خواهید بود با مراجعه بهاین لینک، فایل ZIP آپدیت جدید را دریافت کنید تا بیش از این منتظر دریافت بروزرسانی جدید نمانید. 
در صورتی که با اصطلاحات فنی نظیر System Restore یا آنلاک کردن بودن گوشی آشنایی ندارید، شدیداً توصیه می‌کنیم ابتدا اطلاعات خود را در خصوص این موارد افزایش داده و پس از آن با آگاهی کامل، نسبت به دریافت و نصب آپدیت جدید اقدام کنید. پیشنهاد مشابهی در خصوص آشنایی با TWRP، Odin و ADB داریم. درنظر داشته باشید که در صورت انجام نادرست مراحل بروزرسانی، گوشی شما ممکن است با مشکلات جدی روبرو شود. 

منبع: slashgear
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر