در ماراتن بازی‌سازی شرکت کنید

در ماراتن بازی‌سازی شرکت کنید
رویداد «ماراتن بازی‌سازی» در کنار کنفرانس «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» 28 بهمن ماه در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود. این رویداد، فرصتی برای یادگیری نکات فنی و عملی حوزه‌ی بازی‌سازی و نیز آشنایی با این بازار پردرآمد به‌کمک بهترین متخصصان بازی‌سازی کشور است.
  • جدیدترین بازی ها
این رویداد در 3 روز برگزار می‌شود و روز اول آن چهارشنبه 28 بهمن است. در رویداد ماراتن بازی‌سازی افرادی که ایده دارند می‌توانند بعد از تکمیل تیم، بر روی ایده‌های خود کار کنند. به این ترتیب و در طول پنجشنبه و جمعه هر تیم روی یک ایده کار می‌کند و با کمک مربیان نتیجه کار آماده می‌شود.


عصر روز جمعه 30بهمن زمان ارائه کار به داوران است. در این روز هر تیم مجموعا 10 دقیقه فرصت دارد تا از کار خود در مقابل داوران دفاع کند. در پایان این رویداد، برندگان مشخص می‌شوند.
شرکت‌کنندگان در این رویداد الزاما متخصص نیستند و شرکت در بازی نیازمند علاقه و آشنایی اولیه است؛ چراکه هم‌تیمی‌ها و مربیان نیز در طول بازی به شرکت‌کنندگان کمک خواهند کرد.
دانشجویان می توانند با استفاده از کد تخفیف student از 30درصد تخفیف دانشجویی در ثبت‌نام استفاده کنند. گفتنی است که سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به حوزه گیم در این رویداد حضور خواهند داشت.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس www.goo.gl/gMhCtI مراجعه کنند.

منبع: اخبار رسمی
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر