دموی Resident Evil 7 رکوردها را شکست

دموی Resident Evil 7 رکوردها را شکست
Resident Evil 7: Biohazard در کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه E3 رونمایی شد و بلافاصله دمویی برای آن منتشر شد. کپکام اعلام کرده است که این دمو، رکورد دانلود در پلی استیشن 4 را شکسته است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
رزیدنت اویل یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین مجموعه بازی‌های ویدیویی است که همواره در حال رشد است. آخرین نسخه این مجموعه، Resident Evil 7: Biohazard، ماه گذشته در نمایشگاه E3 2016 معرفی شد و سپس دمویی مخصوص پلی استیشن 4 برای بازی منتشر شد که از استقبال خیلی خوبی برخوردار بوده است. نسخه دموی Resident Evil 7: Biohazard، رکورد دانلود در پلی استیشن 4 را شکسته است.

کپکام روز گذشته گزارش داد که تیزر Beginning Hour از بازی Resident Evil 7: Biohazard بیشترین تعداد دانلود را در میان دموهای تک نفره در پلی استیشن 4 دارد و تنها در مدت هفت روز به این مهم دست یافته است.این دمو وقایعی را که به داستان بازی اصلی ختم می‌شوند، نشان می‌دهد و در حال حاضر، تنها برای کاربران پلی استیشن پلاس در دسترس است. با این حال در دو هفته‌ای که از انتشار این دمو گذشته، بیش از دو میلیون بار دانلود شده است.

کپکام از طرفداران خود به خاطر حمایت و نظراتشان تشکر کرد و گفت این دمو، تنها قطره کوچکی از دریایی است که طرفداران رزیدنت اویل با آن روبرو خواهند شد. Resident Evil 7: Biohazard در تاریخ 5 بهمن امسال منتشر می‌شود.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر