دهم آبان، تاریخ رونمایی از گوشی گیمینگ ریزر

دهم آبان، تاریخ رونمایی از گوشی گیمینگ ریزر
جدیدترین اخبار منتشر شده، از برگزاری رویداد رونمایی از گوشی گیمینگ ریزر در تاریخ یکم نوامبر برابر با دهم آبان ماه 1396 حکایت دارند.
  • جدیدترین بازی ها
تاکنون اخبار متفاوتی در خصوص احتمال رونمایی ریزر از یک گوشی هوشمند جدید منتشر شده است. پیش از این‌ها Min-Liang Tan تایید کرده بود که گوشی هوشمند ریزر در دست توسعه قرار گرفته است و در ادامه نیز تصاویری از آنچه گفته می‌شد گوشی این برند فعال در حوزه گیمینگ است منتشر شد. حالا ریزر به طور رسمی نیز از برگزاری یک رویداد ویژه به منظور رونمایی از گوشی هوشمند جدید خود خبر داده است. 

تیزر جدید ریزر از برگزاری این رویداد در تاریخ یکم نوامبر برابر با دهم آبان ماه 1396 حکایت دارد. آن‌طور که از این تیزر مشخص است، ریزر محصول خود را با تمرکز روی نیازهای گیمرها و مشتاقان محتویات سرگرمی رونمایی خواهد کرد. صفحه آنلاینی هم که به وب‌سایت ریزر اضافه شده از برگزاری بزرگ‌ترین رویداد تاریخ این شرکت با انتشار تصویری که در آن یک نفر یک دستگاه گوشی هوشمند را در دست دارد خبر می‌دهد.

 با توجه به سابقه ریزر در بازار محصولات الکترونیکی جانبی و لپ‌تاپ، حالا ورود این شرکت به بازار تولید گوشی‌های هوشمند می‌تواند فصل جدیدی را در فعالیت‌های آن رقم بزند. 

منبع: Technobuffalo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر