دونگجین کو به عنوان مدیر بخش موبایل شرکت سامسونگ انتخاب شد

دونگجین کو به عنوان مدیر بخش موبایل شرکت سامسونگ انتخاب شد
به نظر می‌رسد شرکت سامسونگ تغییرات اساسی را در کادر مدیریتی خود اعمال کرده است. بر اساس گفته‌های شرکت سامسونگ، هم اکنون دونگجین کو مدیریت بخش موبایل این شرکت بزرگ را در دست دارد.
  • جدیدترین بازی ها
بر اساس خبر منتشر شده از سوی شرکت سامسونگ، جی‌کی شین، مدیر عامل شرکت سامسونگ الکترونیکس و البته بخش موبایل در این شرکت، به جایگاه مدیریتی دیگری در این شرکت منتقل شده است. اگر چه جی‌کی شین هنوز هم برروی عملکرد فنی گوشی‌های موبایل نظارت خواهد داشت، اما نقش وی به عنوان رئیس بخش موبایل این شرکت توسط دونگجین کو جایگزین خواهد شد. وی قرار است برروی تجارت سامسونگ در این بخش و همچنین استراژی بلند مدت در این ناحیه تمرکز کند.پیش از این کو رئیس بخش تحقیق و توسعه موبایل در شرکت سامسونگ بود؛ فردی که به گفته آن‌ها «نقشی کلیدی» در ساخت محصولات اخیر شرکت سامسونگ نظیر گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 داشته است. هردو محصول یاد شده، نقدهای بسیار مثبتی را از منتقدان دریافت کردند و به گفته این افراد، دستگاه‌هایی ارزشمند و سطح بالا هستند. اما پرچمداران سری گلکسی اس 6 نتوانستند از نظر میزان سوددهی، نتوانستند اثر بزرگی برروی بخش مالی شرکت سامسونگ داشته باشند.


باید ببینیم این شرکت با توجه به انتخاب یک مدیر جدید، چه برنامه‌ای برای عملکرد آینده خود در بازار گوشی‌های هوشمند خواهد داشت.


منبع: The Verge
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر