دو تصویر جدید از لومیا 650 منتشر شد

دو تصویر جدید از لومیا 650 منتشر شد
جدیدترین تصاویر منتشر شده از دستگاه جدید در سری لومیا، یعنی لومیا 650، پنل جلویی این محصول را به ما نشان می‌دهد. اما با توجه به انتشار تصاویر بیشتر، می‌توان گفت به تاریخ انتشار این دستگاه نزدیک می‌شویم؟
  • جدیدترین بازی ها
ابتدا در ماه اکتبر بود که شاهد انتشار رندرهایی اولیه از این محصول بودیم. اما از آن زمان تا به امروز، تصاویر مختلفی منتشر شده‌اند که گوشی لومیا 650 را به ما نشان می‌دهند. این دستگاه، چهارمین گوشی طراحی شده به دست مایکروسافت خواهد بود که قرار است پس از سه محصول لومیا 950، لومیا 950 ایکس‌ال و لومیا 550 عرضه شود.

به نظر می‌رسد لومیا 650 دارای صفحه نمایش 5 اینچی با رزولوشن اچ‌دی خواهد بود؛ پس می‌توان گفت با محصولی بزرگ‌تر از لومیا 550 و کوچک‌تر از لومیا 950 و لومیا 950 ایکس‌ال مواجه هستیم. هنوز اطلاعات دیگری از این دستگاه در دست نداریم؛ اما با توجه به این موضوع که این دستگاه، یک محصول در گروه میان رده‌ها خواهد بود، انتظار دیدن مشخصات بسیار بالایی را نداریم.

اگر چه درحال حاضر اطلاعاتی از عرضه رسمی این محصول توسط شرکت مایکروسافت در دست نیست، انتظار می‌رود به زودی شاهد شنیدن اطلاعاتی رسمی از آن باشیم.


منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر