دو میلیون «دیسلایک» برای تریلر Call of Duty: Infinite Warfare

دو میلیون «دیسلایک» برای تریلر Call of Duty: Infinite Warfare
اکتیویژن به تازگی عنوان جدید از مجموعه بازی‌های پرطرفدار Call of Duty را معرفی کرد، اما استقبال گیمرها از تریلر معرفی این بازی در یوتیوب بسیار سرد بوده است. این نارضایتی برای اکتیویژن چه پیامی دارد؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
حدود دو هفته پیش، اکتیویژن (Activision) رسما عنوان Infinite Warfare، از مجموعه پرطرفدار Call of Duty را معرفی کرد. ما می‌دانیم که مجموعه Call of Duty چقدر پرطرفدار است اما ظاهرا خیل زیادی از گیمرها از تریلر این بازی خوششان نیامده و تا لحظه نوشتن این مطلب، تریلر معرفی بازی در یوتیوب بیش از دو میلیون بار دیسلایک شده است.

2 میلیون دیسلایک، تعداد بسیار زیادی است، اما ظاهرا این تریلر، بیشترین تعداد دیسلایک برای یک ویدیو در یوتیوب را ندارد و از این نظر در رتبه چهارم است و ویدیوهایی مانند موزیک ویدیو Friday از ربکا بلک (Rebecca Black) با 2.07 میلیون دیسلایک و موزیک ویدیو Baby از جاستین بیبر (Justin Bieber) با 6.12 میلیون دیسلایک به ترتیب در رتبه‌های دوم و اول هستند.البته با این روند احتمالا به زودی تریلر Infinite Warfare به رتبه دوم می‌رسد، اما پیش بینی می‌کنیم که کمی زمان ببرد تا جایگاه اول را به خود اختصاص بدهد. اما چرا این تریلر به این میزان باعث عدم رضایت شده؟ ظاهرا گیمرها از ایده نبرد در آینده زیاد هیجان زده نشده‌اند و یک بازی واقع گرایانه را ترجیح می‌دهند. اکتیویژن نیز متوجه این میزان عدم رضایت شده اما آن را به فال نیک گرفته است، مانند آنچه برای تریلر Black Ops 2 پیش آمد و البته آن عنوان به یکی از پرفروش‌ترین عنوان‌های این مجموعه شد. پس می‌توان گفت که این دیسلایک‌ها الزاما به این معنی نیست که گیمر‌ها قید این بازی را بزنند.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر