راهکار جدید ولوو برای انتقال خودرو به جایگاه‌های سوخت و سرویس، بدون حضور مالک

راهکار جدید ولوو برای انتقال خودرو به جایگاه‌های سوخت و سرویس، بدون حضور مالک
شرکت سوئدی ولوو نسخه اولیه نرم‌افزار Concierge را معرفی کرده که خودکارسازی فرایند انتقال خودرو به جایگاه‌های سوخت‌گیری و یا حتی نمایندگی‌های تعمیر و نگهداری را به همراه خواهد داشت.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش وب‌سایت Slashgear، ولوو اعلام کرده در نظرسنجی این شرکت، 56 درصد ابراز علاقه کرده‌اند تا شخصا خودروهای خود را برای تعمیر و نگهداری به نمایندگی‌ها انتقال دهند اما 49 درصد نیز اعلام کرده‌اند انتقال خودرو بدون حضور آن‌ها، گزینه مطلوبی به‌نظر می‌رسد.
این در حالی است که اکثریت افراد حاضر در نظرسنجی، روی گزینه سوخت‌گیری بدون حضور مالک تاکید داشته‌اند. با این تفاسیر، ولوو نرم‌افزار کانسیرج را پیش روی کاربران قرار داده که درخواست برای انتقال خودرو به جایگاه سوخت‌گیری، شست و شوی خودرو و دریافت خدمات و سرویس‌های دیگر را بدون حضور مالک فراهم می‌کند. دامنه خدمات، بسته به موقعیت‌های جغرافیایی، متفاوت خواهد بود. با انتخاب گزینه دلخواه کاربر، درخواستی برای اختصاص سرویس‌دهی مناسب به نمایندگی‌های تعمیر و نگهداری نیز صادر می‌شود.

دسترسی شرکت‌ها و یا افراد طرف ثالث به خودروی مالک نیز از طریق کلید دیجیتالی یک‌بار مصرف امکان‌پذیر خواهد شد. این کلید نه‌تنها برای استفاده یک‌باره، بلکه برای موقعیت مکانی خاص و البته زمان معینی از روز برنامه‌ریزی می‌شود. نکته قابل توجه اینکه نرم‌افزار یادشده می‌تواند گزینه‌های پیشنهادی برای سوخت‌گیری و یا تعمیر و نگهداری را در قالب هشدارهایی روی گوشی هوشمند کاربر نشان می‌دهد. ولوو هنوز هزینه نهایی استفاده از این سرویس را مشخص نکرده اما انتظار می‌رود هزینه‌ای در حدود 200 دلار در هر سال برای این سرویس درنظر گرفته شود.

منبع: Slashgear
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر