رای دادگاه مشخص شد: آیا خودروی پورشه مسئول کشته‌ شدن پاول واکر است؟

رای دادگاه مشخص شد: آیا خودروی پورشه مسئول کشته‌ شدن پاول واکر است؟
اگر از طرفداران فیلم‌های سینمایی باشید، بی‌شک پاول واکر را می‌شناسید؛ یکی از محبوب‌ترین بازیگرانی که در تصادف با خودروی پورشه خود، کشته شد. اما می‌توان خودروی شرکت پورشه را دلیل تصادف پاول واکر دانست؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
به‌تازگی قاضی پرونده شکایت از شرکت پورشه، اعلام کرده است که این شرکت در مرگ پاول واکر و دوست او Roger Rodas، هیچ نقشی ندارد. اگر به یاد داشته باشید، پاول واکر و دوست او در تصادفی که با خودروی Carrera GT خود داشتند، کشته شدند. بعد از آن، Kristine Rodas، همسر Roger Rodas، از شرکت پورشه به دلیل مقصر بودن در مرگ همسر خود شکایت کرد.

این شکایت ادعا می‌کند که دلیل مرگ Roger Rodas، به دلیل عدم وجود سیستم‌های امنیتی مناسب در خودرو بوده است. به عقیده شکایت‌کنندگان، این خودرو از قفسه محافظت‌کننده راننده و همچنین مخزن امن برای نگه‌داری سوخت بهره‌مند نبوده است. اما قاضی این پرونده، به خانم Rodas می‌گوید در شکایت مطرح‌شده، هیچ مدرکی مبنی بر «کشته شدن شوهر او به دلیل قطعات مورد استفاده در خودروی پورشه» وجود ندارد.البته ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود. در حال حاضر، دو شکایت دیگر از شرکت پورشه توسط پدر و دختر پاول واکر در جریان است. پورشه در واکنش به شکایت مدو واکر، دختر پاول واکر، می‌گوید: «خودروی آن‌ها در شرایط مناسبی نگه‌داری نشده بود. همچنین پاول واکر به‌خوبی خطرهای موجود در رانندگی با خودروی Carrera GT را می‌دانست.»

البته قاضی این پرونده، به وب‌سایت ورج گفته است که رای صادرشده درباره مرگ Roger Rodas، هیچ تاثیری در دو پرونده دیگر ندارد. باید منتظر ماند و دید نتیجه دو شکایت دیگر از شرکت پورشه چه سرانجامی خواهد داشت.

منبع: The Verge
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (4 عدد)

ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 18 فروردین 1395
خیلی بده که با یه عنوان رای دادگاه مشخص شد در حالی که مشخص نشده آدمها رو فریب میدین تا به سایتتون بیان
ثبت پاسخ سهیل جوان چهارشنبه 18 فروردین 1395
مهمان خیلی بده که با یه عنوان رای دادگاه مشخص شد در حالی که مشخص نشده آدمها رو فریب میدین تا به سایتتون بیان
مشخص شده دیگه آقا، باید قاضی خودش بیاد بهت بگه تا باور کنی؟
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 19 فروردین 1395
بنده خدا رو کشتن الکی الکی..... خیلی بازیگر خوبی بود حیف شد خدایی

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر