رندرهای جدید آیفون 8 استفاده از شیشه در قاب پشتی و جلویی را تایید می‌کنند

رندرهای جدید آیفون 8 استفاده از شیشه در قاب پشتی و جلویی را تایید می‌کنند
آیفون 8، گوشی جدید اپل تا چند ماه آینده معرفی می‌شود. همه منتظر تغییرات زیاد در گوشی جدید اپل هستند. با این حال هر روز تصاویر جدیدی از این گوشی منتشر می‌شود.
  • جدیدترین بازی ها
هر روز شایعات زیادی پیرامون آیفون 8 منتشر می‌شود و مشخصات مختلفی از این گوشی در آن‌ها ذکر می‌شود. با وجود این اطلاعات می‌توان ظاهر آیفون 8 را حدس زد. مگر اینکه اپل، خود اطلاعات غلط را منتشر کرده باشد تا با معرفی رسمی آیفون 8 علاقه‌مندان را شگفت زده کند.
اطلاعاتی جدیدی به دست آمده که در سایت Endgadget به صورت فایل CAD منتشر شده و فرم کلی و قاب پشتی آیفون جدید را نشان می‌دهد. تصویر حاصل از رندر این فایل، را در زیر آورده‌ایم.

با این حال ممکن است این تصویر نیز آنچه که در آیفون بعدی خواهیم دید، نباشد! همچنین سایت Endgadget اشاره کرده که قاب جلویی و پشتی آیفون 8 شیشه‌ای خواهد بود. البته شایعه استفاده از قاب پشتی شیشه‌ای در آیفون از هفته پیش در خبرگذاری‌ها دیده می‌شد و احتمالا باید شاهد عرضه این گوشی با قاب شیشه‌ای باشیم.
با فرض درست بودن این تصویر، طراحی آیفون جدید بسیار خوب است و پس از مدت‌ها شاهد تغییر اساسی در ظاهر و مشخصات ظاهری آیفون خواهیم بود. البته همانطور که گفتیم شاید فاش شدن این خبرها، توسط اپل صورت گیرد و این کار را برای هیجان زده شدن کاربران از دیدن آیفون جدید انجام دهد. یا این حال زمان زیادی تا معرفی و عرضه آیفون جدید باقی مانده و باید دید چه اخباری پیرامون این محصول اپل در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر