رندرهای جدید پرچم‌دار بعدی اچ‌تی‌سی را به تصویر می‌کشند

رندرهای جدید پرچم‌دار بعدی اچ‌تی‌سی را به تصویر می‌کشند
اچ‌تی‌سی ‍10 نام پرچم‌دار بعدی اچ‌تی‌سی خواهد بود که به‌زودی عرضه می‌شود. اکنون، رندرهایی در دست داریم که این دستگاه را بر اساس شایعات، گزارش‌ها، پیش‌بینی‌ها و تصاویر فاش شده قبلی، به نمایش می‌گذارد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اگر شما هم اخبار شرکت اچ‌تی‌سی را دنبال کرده باشید، بی‌شک می‌دانید که پرچم‌دار بعدی آن‌ها، احتمالا با نام اچ‌تی‌سی 10 عرضه می‌شود. با نگاهی به کارنامه فعلی اچ‌تی‌سی و وضعیت نامناسب آن‌ها در صنعت موبایل، باید گفت که عرضه پرچم‌دار بعدی می‌تواند بسیار حیاتی و مهم باشد. اگر اچ‌تی‌سی قصد دارد در بازار رقابت با ال‌جی و سامسونگ باقی بماند، باید پرچم‌داری قدرتمند و بی‌نقص را عرضه کند.

شاید در نگاه اول اچ‌تی‌سی 10 همچون گوشی‌های سری وان ام به نظر بیاید، اما اگر به نام یا بهتر است بگوییم به ‌ظاهر این دستگاه نگاه کنید، متوجه شباهت آن به گوشی وان A9 می‌شوید. البته از نظر بسیاری از افراد، ایجاد «تغییر» می‌تواند بسیار خوب باشد و مورد استقبال قرار بگیرد. اما به لطف رندرهای ساخته‌شده توسط کاربری با نام Leoside در فروم‌های XDA، می‌توانیم نگاهی به پرچم‌دار بعدی اچ‌تی‌سی، یعنی گوشی اچ‌تی‌سی 10 داشته باشیم. گفتنی است که رندرهای تهیه شده، با استفاده از شایعات، گزارش‌ها و تصاویر فاش شده از این دستگاه ساخته شده‌اند.همان‌طور که می‌بینید، رندرها به دست یکی از افراد ساخته شده‌اند و تصاویر رسمی از سوی اچ‌تی‌سی نیستند. البته اگر تصاویر فاش شده قبلی را مشاهده کرده باشید، بی‌شک می‌دانید که محصول نهایی اچ‌تی‌سی، دقیقا مشابه رندرهای موجود خواهد بود.

در حال حاضر زمان دقیقی برای عرضه یا حتی معرفی این دستگاه مشخص نشده است. اما پیش از این ایوان بلس، فاش‌کننده معروف اطلاعات در دنیای گوشی‌های هوشمند، تاریخ معرفی این دستگاه را روز 19 آوریل می‌دانست.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر