روش ادیت پروفایل در توییتر

روش ادیت پروفایل در توییتر
اگر از کاربران جدید توییتر هستید و با این شبکه اجتماعی محبوب جهانی آشنایی زیادی ندارید با نقدستان همراه شوید تا روش ادیت پروفایل و حفظ ایمنی اکانت توییترتان را به شما آموزش دهیم.
  • جدیدترین بازی ها
با ورود به توییتر روی عکس پروفایل در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید تا با کیلک روی View profile وارد صفحه اختصاصی خود شوید. در این صفحه در سمت راست دکمه ‌Edit Profile را خواهید دید، روی آن کلیک کنید تا گزینه‌های پروفایل خود را مشاهده کنید. 

در بالای صفحه می‌توانید عکس کاوری برای خود انتخاب کنید، همین طور با کلیک روی عکس پروفایل می‌توانید عکسی برای خود تعیین کنید، ضمن اینکه این عکس‌ها را با گزینه‌ای که در زیر آنهاست، می‌توانید کوچک یا بزرگ کنید.

در جدول سمت چپ، نامی برای خود انتخاب کنید و در مستطیل‌های بعدی شغل، شهر محل سکونت و در صورتیکه سایتی برای خود دارید، آن را بنویسید، تاریخ تولد خود را هم فراموش نکنید بنویسید تا فالویرهای شما بتوانند تولد شما را به خاطر آورده و تبریک بگویند. 

با اعمال این تغییرات روی دکمه آبی رنگ Save changes در سمت راست کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند.


با ورود به Account می‌توانید توییتر خود را کنترل کنید، بدین صورت که با کلیک روی تصویر پروفایل خود در سمت راست صفجه وارد Account شوید. در اینجا می‌توانید نام کاربری دلخواه خود، ایمیلی که برای اکانت توییتر خود هنگام ثبت‌نام انتخاب کرده‌اید، زبان منتخب خود که البته فارسی هم جزو ده‌ها زبان آن هست و همچنین زمان و ساعت را تعیین کنید. 
با تیک زدن Verify login requests از شما شماره تلفنی برای اکانت توییترتان خواسته می‌شود تا به منظور تاییدیه‌ای باشد تا هرجایی که خواستید وارد اکانت خود شوید برای شما کد تاییدیه‌ای ارسال شود. گزینه بعدی Video autoplay است که اگر آن را تیک بزنید ویدیوها به طور خودکار پخش خواهند شد، پیشنهاد می‌کنم تیک آن را بردارید تا پخش خودکار ویدیوها مزاحم شما نشوند. 

اگر به امنیت در فضای مجازی اهمیت می‌دهید و مایل نیستید تا پروفایل شما را همه مشاهده کنند، قبل از توییت جدیدی روی گزینه Settings and privacy در زیر Account بروید. در اینجا بهتر است تا گزینه‌های Photo tagging، Tweet privacy و غیره را به دلخواه خود در بیاورید. 
در آخر Save changes را کلیک کنید تا تعییرات ثبت شوند.

منبع: نقدستان
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر