روش ارائه باندل‌های شبکه استیم تغییر کرد

روش ارائه باندل‌های شبکه استیم تغییر کرد
اگر از بازیکنان شبکه استیم باشید، احتمالاً باندل‌های بازی این شبکه را دیده‌اید که در صورت خرید باندل یک سری بازی می‌توانید از تخفیف خوبی برای خرید باندل بهره‌مند شوید. طبق اعلام رسمی Valve از این پس باندل‌های استیم ارزان‌تر هم می‌شوند. در ادامه با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
باندل‌های استیم معمولاً وسوسه‌انگیز هستند، در این باندل‌ها که شامل دو یا سه بازی و بیشتر هستند معمولاً هزینه بسیار کمتری در مقایسه با خرید تکی بازی‌ها پرداخت می‌کنید. هرچند گاهی اوقات یک یا دو عنوان از بازی‌های باندل شده را از قبل خریداری کرده‌اید و در این صورت باید دوباره تمام بازی‌ها را بخرید که می‌تواند چندان خوشایند نباشد.

خبر خوب این است که سیاست Valve در قبال باندل‌های استیم تغییر خواهد کرد، طبق گزارش وب‌سایت PCGamesN در صورتی که بازی یا بازی‌های یک باندل را خریده باشید باندل موردنظر خود را با تخفیف بسیار بیشتری دریافت می‌کنید. شرکت Valve از طریق ایمیل به سازندگان بازی در مورد تغییر سیاست باندل‌ها اطلاع‌رسانی کرده است.

در ایمیل ارسال شده از طرف شرکت Valve در رابطه با باندل‌ها آمده است:
در باندل‌های استیم، اگر یک خریدار برخی آیتم‌های موجود در باندل را از قبل داشته باشد، خریدار تنها هزینه آیتم‌هایی که ندارد را پرداخت می‌کند و بازی‌های که ندارد را دریافت خواهد کرد. در این صورت این باندل‌ها به یک پیشنهاد عالی تبدیل می‌شوند و به بهترین طرفداران سری بازی یا فرنچایز شما اجازه می‌دهد تا کلکسیون بازی‌های خود را تکمیل کنند.
تغییر این سیاست قدمی مثبت برای بازیکنان شبکه استیم است، هنوز مشخص نیست چه زمانی این تغییر قیمت‌ها اعمال خواهند شد اما در حال حاضر باندل بازی‌های ساخت استودیو Valve شامل این سیاست قیمت‌گذاری جدید می‌شود.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر