رونمایی از محصول جرمینال در رویدادی با محوریت اینترنت اشیا

رونمایی از محصول جرمینال در رویدادی با محوریت اینترنت اشیا
رویداد IoT ، چهارشنبه 28 بهمن ‌ماه در شتابدهنده آواتک برگزار گردید. طی این رویداد ادوین بابومیان،علی طاهری،رضا غیابی و علیرضا طهماسب زاده تجربیات خود را در زمینه کارآفرینی با محوریت اینترنت اشیا با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشتند و تیم جرمینال نیز اولین محصول خود، فایندیما را معرفی کرد.
  • جدیدترین بازی ها

امیر احسانی جم، از تیم جرمینال در زمینه اهمیت اینترنت اشیا و برگزاری این رویداد گفت: «امروزه، در آستانه یک تحول تکنولوژیکی به عنوان اینترنت اشیاء (Internet of Things) قرار داریم که روش زندگی افراد، نحوه کسب و کار شرکت­‌ها و نحوه مدیریت دولت­‌ها را دچار تغییر اساسی خواهد کرد که این تحول شبیه به هیچ یک از تغییر و تحولاتی که تا به حال بشریت تجربه کرده است، نمی‌­باشد. سال 2015 به عنوان سال IoT شناخته شده است و موضوع اینترنت اشیاء به عنوان موضوع و دغدغه ی محوری مورد توجه مدیران و صاحب‌­نظران حوزه ICT و دیگر صنایع و بخش­‌های اقتصادی قرار گرفته است.»در رویداد IoT، افرادی که در این زمینه به عنوان کارآفرین و مربی فعالیت داشتند، تجربیات خود را با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشتند و پس از آن به پرسش و پاسخ پرداختند. در این رویداد علیرضا طهماسب زاده موسس بلاکس واچ، اولین ساعت ماژولار جهان نیز تجربیات خود را در اختیار علاقه مندان قرار داد. این رویداد در مکان شتابدهنده آواتک برگزار گردید.

تیم جرمینال علاوه بر همکاری در برگزاری مراسم ، اولین محصول خود، فایندیما (گجتی هوشمند برای ردیابی وسایل گمشده) را معرفی نمود. پیش فروش این محصول 20 اسفند ماه سال 1394 آغاز خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند برای مشاهده ویدیوی معرفی جرمینال در این رویداد به آدرس http://www.aparat.com/v/OQWou مراجعه کنند.

منبع: اخبار رسمی
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر