رونمایی اینتل از عینک هوشمند مدرن با ظاهری مشابه با عینک‌های معمولی

رونمایی اینتل از عینک هوشمند مدرن با ظاهری مشابه با عینک‌های معمولی
مسئولان اینتل در مصاحبه‌ای اختصاصی با وب‌سایت The Verge ابعاد تازه‌ای را از پروژه جدید خود با عنوان Vaunt ارائه کرده‌اند.
  • جدیدترین بازی ها
پروژه جدید Vaunt شرکت اینتل در حال حاضر به مرحله‌ای از توسعه رسیده که محصول اولیه‌ای را در قالب پروتوتایپی از یک عینک هوشمند مدرن با ظاهری مشابه با آنچه در عینک‌های معمولی شاهد هستیم به همراه دارد. البته این محصول در برخی بخش‌ها ابعاد و اندازه‌های بزرگ‌تر از حد متداول به همراه دارد. با وجود این، از آنجایی که خبری از دوربین‌های بزرگ و تخیلی نیست، ظاهر این عینک تا حد زیادی مشابه با آنچه در عینک‌های معمولی و متداول بازار شاهد هستیم خواهد بود. 
عینک هوشمند اینتل از یک لیزر کوچک قرمز رنگ بهره‌مند شده که متن را روی شیشه عینک نمایش می‌دهد. از این بخش، محتویات به چشم شما انتقال پیدا کرده و می‌توانید خروجی را مشاهده کنید. البته درنظر داشته باشید که تمامی این فرایند در زمانی کوتاه انجام خواهد شد به نحوی که علاوه بر عدم ایجاد خطر برای چشمان شما، برای افرادی که به شما نگاه می‌کنند نیز غیرقابل تشخیص خواهد بود. 

به طور کلی باید Vaunt را پیشرفتی قابل توجه در مقایسه به گوگل گلس به حساب آورد که پس از تکمیل فرایند توسعه، رسما وارد بازار خواهد شد.

منبع: Theverge
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر