رونمایی سونی از عناوین جدید پلی‌استیشن برای دستگاه‌های همراه

رونمایی سونی از عناوین جدید پلی‌استیشن برای دستگاه‌های همراه
سونی از بازی‌های جدید با الگوبرداری از عناوین پلی‌استیشنی رونمایی کرده که با کمک استودیو فوروارد ورکس پیش روی کاربران پلتفرم‌های همراه قرار خواهند گرفت.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش Phonearena، حدود شش ماه پیش سونی تایید کرد که با کمک استودیوی جدید بازی سازی خود به نام ForwardWorks برخی عناوین مطرح پلی‌استیشن را برای دستگاه‌های الکترونیکی همراه عرضه خواهد کرد. ماه گذشته نیز گزارشی مبنی بر آنکه این شرکت ژاپنی احتمالا چندین عنوان الگوبرداری شده از پلی‌استیشن را در تاریخ 7 دسامبر معرفی می‌کند، منتشر شد.
حالا و در جدیدترین اخبار، سونی و ForwardWorks به‌طور رسمی در رویداد PlayStation Experience 2016 از موج اول بازی‌های ویدئویی ویژه دستگاه‌های همراه رونمایی کردند. این مجموعه که سال آینده میلادی از راه می‌رسد عناوینی شامل Hot Shots Golf, Wild Arms, Arc the Lad و What Did I Do to Deserve This, My Lord? را در بر می‌گیرد.
استودیوی فورواردورکس تاکید کرده علاوه بر این‌بازی‌ها، عناوینی نظیر Parappa the Rapper، Doko Demo Issho و Boku no Natsuyasumi نیز پس از موج اول عناوین، به بازار عرضه خواهند شد. این استودیوی ژاپنی از همکاری خود با Square Enix برای تولید یک عنوان دیگر نیز خبر داده است. خبر ناامیدکننده اینکه این عناوین در ابتدا در کشور ژاپن عرضه خواهند شد و هنوز هیچ خبری در خصوص عرضه آن‌ها در کشورهای دیگر منتشر نشده است. موج اول این عناوین، در بهار سال 2017 میلادی پیش روی کاربران ژاپنی قرار خواهند گرفت.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر