رونمایی مکافی از نفوذ ناپذیرترین گوشی هوشمند جهان

رونمایی مکافی از نفوذ ناپذیرترین گوشی هوشمند جهان
جان مکافی در مصاحبه با وب‌سایت Newsweek اطلاعات تازه‌ای را از گوشی هوشمندی که به عقیده او ابزاری به معنای واقعی، شخصی و خصوصی است ارائه داد.
  • جدیدترین بازی ها
مکافی در مصاحبه جدید خود، تلفن هوشمند اندرویدی  جدیدی را با نام McAfee Privacy Phone در معرض نمایش گذاشت که به عقیده این توسعه دهنده، نفوذ ناپذیرترین گوشی هوشمند در برابر نفوذگران به حساب می‌آید. 
این گوشی هوشمند که در قالب همکاری با شرکت فعال در حوزه امنیت سایبری به نام MGT توسعه یافته، 1100 دلار قیمت دارد. این محصول از کلیدهای فیزیکی مختلف بهره می‌برد. این کلیدها امکان جدا کردن مولفه‌های فیزیکی نظیر باتری، آنتن وای‌فای، بلوتوث و سیستم مکان‌یاب را فراهم می‌کند. این سوئیچ‌ها حتی امکان جدا کردن دوربین و میکروفون را هم میسر می‌سازند تا اطمینان پیدا کنید هیچ شخصی امکان رهگیری شما را نخواهد داشت. این گوشی هوشمند در فضای آنلاین هم به طور کاملا ایمن با درخواست‌های دریافتی برخورد کرده و حتی از قابلیت جستجوی ناشناس داده‌ها در اینترنت بهره می‌برد. 

اگرچه بخش نرم‌افزاری، قسمتی کلیدی در امنیت گوشی‌های هوشمند به حساب می‌آید اما سوئیچ‌های سخت‌افزاری که به طور فیزیکی به جدا کردن مولفه‌های مختلف کمک می‌کنند نیز ایده‌ای جذاب به حساب می‌آیند.

منبع: Newsweek
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر