رونمایی نوکیا از Sleep Sensor‌ در CES 2018؛ مدیریت ویژه روی خواب و فعال‌سازی فرایندها پس از بیدارشدن کاربر

رونمایی نوکیا از Sleep Sensor‌ در CES 2018؛ مدیریت ویژه روی خواب و فعال‌سازی فرایندها پس از بیدارشدن کاربر
نوکیا به طور رسمی از Sleep Sensor در نمایشگاه CES 2018 رونمایی کرد.
  • جدیدترین بازی ها
این احتمال وجود دارد تا در آینده در چنان محیط خودکاری زندگی کنیم که با بیدار شدن از خواب، مجموعه‌ای از فرایندهای اتوماتیک، مطابق با نیازهای ما به مرحله اجرا درآید. آن‌طور که از شواهد امر پیداست، رسیدن به چنین آینده‌ای، به ویژه با توجه به رونمایی اخیر نوکیا از Sleep Sensor در نمایشگاه CES 2018 چندان دور به نظر نمی‌رسد. این سنسور جدید نوکیا به نحوی طراحی شده است که امکان رهگیری خواب شما و البته کنترل اکوسیستم خانه‌های هوشمند را فراهم می‌کند. 
یکی از قابلیت‌های جالب Nokia Sleep آن است که اطلاعات جامعی را از الگوهای خواب و عادات کاربر در به خواب رفتن ارائه می‌دهد. در پایان نیز امتیاز کلی به کاربر اختصاص پیدا می‌کند تا کیفیت خواب او مشخص شود. علاوه بر این، امکان استفاده از این سنسور در تعامل با اپلیکیشن خودکارسازی IFTTT هم وجود دارد تا در هنگام بیدار شدن از خواب، المان‌های لازم را در اکوسیستم خانه‌های هوشمند برای شما فعال کند. 

به عنوان مثال، با بیدار شدن از خواب، Nokia Sleep می‌تواند اطلاعاتی را به IFTTT ارسال کند تا به عنوان مثال، ترموستات دمای خاصی را تنظیم کند یا حتی آب گرم برای دوش گرفتن مهیا شود و زیر سماور روشن شود. نوکیا اسلیپ با قیمت 99 دلار روانه بازار خواهد شد که به مراتب ارزان‌تر از محصولات ارائه شده از طرف دیگر شرکت‌های رقیب است. 

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر