رویداد 4 اکتبر گوگل تاریخ‌ساز می‌شود

رویداد 4 اکتبر گوگل تاریخ‌ساز می‌شود
مدیر اجرایی شرکت گوگل، Lockheimer که مدیریت توسعه سیستم‌عامل کروم و همچنین گوگل‌پلی را برعهده دارد اعلام کرده رویداد 4 اکتبر این شرکت تاریخ‌ساز خواهد شد.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش فون‌آرنا، گوگل رویداد ویژه‌ای را در تاریخ 4 اکتبر برگزار خواهد کرد که به عقیده Hiroshi Lockheimer، بعد از رویداد رونمایی از اولین نسخه سیستم‌عامل اندروید، ویژه‌ترین رویداد مرتبط با این سیستم‌عامل محبوب خواهد بود. هیروشی در توییتی که در تاریخ 24 سپتامبر منتشر کرده اینچنین اظهارنظر کرده است: "ما اولین نسخه اندروید را 8 سال پیش در چنین روزی رونمایی کردیم. من احساس خاصی به آن روز ویژه دارم و در تاریخ 4 اکتبر بیشتر درباره آن صحبت خواهم کرد".

آن‌طور که از شواهد امر پیداست، سری جدیدی از گوشی‌های نکسوس که البته با تغییر برند از این به بعد با عنوان پیکسل روانه بازار خواهند شد، پیش روی بازدیدکنندگان این رویداد قرار می‌گیرند. بر اساس خبرهای غیررسمی، این دو گوشی جدیدِ ساخت شرکت اچ‌تی‌سی، با عنوان پیکسل و پیکسل ایکس‌ال در دسته گوشی‌های سطح بالا رونمایی خواهند شد. انتظار می‌رود هر دو دستگاه از بدو معرفی به اندروید 7.1 تجهیز شوند.
علاوه بر این، به‌نظر می‌رسد سیستم‌عامل ترکیبی گوگل که در واقع مخلوطی از اندروید و کروم است در این رویداد معرفی شود. فون‌آرنا معتقد است این سیستم‌عامل که در حال حاضر با کد “Andromeda”  مراحل توسعه را پشت‌سر می‌گذارد تا سال آینده آماده بهره‌برداری شود. با وجود این، طبق حدس و گمان‌ها رونمایی اولیه از آن در تاریخ 4 اکتبر انجام خواهد شد. با تمام این تفاسیر، همچنان باید منتظر ماند و دید گوگل برای رویداد تاریخی خود چه محصولات جدیدی را برای سورپرایز کاربرانش رونمایی خواهد کرد؟!

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر