رکوردشکنی آیفون 10 در آزمایش‌های بررسی عملکرد دوربین DxOMark

رکوردشکنی آیفون 10 در آزمایش‌های بررسی عملکرد دوربین DxOMark
آیفون 10 موفق شده در آزمایش بررسی عملکرد دوربین که توسط وب‌سایت DxOMark انجام شده نتایج خیره‌کننده‌ای را به ثبت برساند.
  • جدیدترین بازی ها
بالاخره متخصصان وب‌سایت DxOMark به عنوان یکی از شناخته‌شده ترین مراجع در زمینه بررسی عملکرد دوربین گوشی‌های هوشمند و دوربین‌های دیجیتالی دست به کار شده‌اند تا آیفون 10 را به عنوان جدیدترین پرچمدار اپل به چالش بکشند. 
نکته قابل توجه اینکه آیفون 10 در این بررسی‌ها موفق شده امتیاز 101 را در بخش عکاسی با دوربین به خود اختصاص دهد که یک امتیاز بیشتر از نتیجه به ثبت رسیده برای گلکسی نوت 8 و هواوی میت 10 پرو است. متخصصان وب‌سایت یادشده، عملکرد آیفون 10 را در زمینه دقت رنگ تولیدی، جزئیات مناسب و مقدار حداقلی نویز تحسین کرده‌اند. با وجود این، آیفون 10 در زمینه عملکرد دوربین در بخش فیلم‌برداری موفق شده در نهایت امر امتیاز 89 را به ثبت برساند که در مقایسه با امتیاز 91 ثبت شده برای میت 10 پرو یا امتیاز 96 ثبت شده برای پیکسل 2 گوگل، کم‌تر است. البته این امتیاز بازهم در مقایسه با امتیاز 84 ثبت شده برای گلکسی نوت 8، عملکرد بهتر آیفون 10 را به نمایش می‌گذارد. DxOMark مدعی شده عملکرد آیفون 10 در زمینه فیلم‌برداری، مشابه با خروجی است که در آیفون 8 پلاس شاهد بودیم و از جمله نقاط قوت آن می توان به لرزش‌گیر مناسب تصویر، فوکوس خودکار خوب و تولید رنگ قابل قبول اشاره کرد. 

به این ترتیب، آیفون 10 روی هم رفته موفق شده امتیاز 97 را به ثبت برساند تا در جایگاهی مشابه با هواوی میت 10 پرو و البته پایین‌تر از پیکسل 2 گوگل قرارگیرد. 

منبع: unbox
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر