رکوردها شکسته شد: فروش چشمگیر ایکس باکس وان ایکس مایکروسافت در هفته اول ورود به بازار!

رکوردها شکسته شد: فروش چشمگیر ایکس باکس وان ایکس مایکروسافت در هفته اول ورود به بازار!
کنسول ایکس باکس وان ایکس مایکروسافت در هفته اول ورود به بازار بریتانیا موفق شده آمار فروش 80 هزار دستگاهی را به ثبت برساند.
  • جدیدترین بازی ها
Xbox One X جدیدترین کنسول بازی حاضر در بازار به حساب می‌آید و البته مدرن‌ترین کنسول از سری محصولات ایکس باکس وان است که با قابلیت‌های پیشرفته پیش روی مشتاقان بازی‌های ویدئویی قرار گرفته است. القاب کنسول جدید مایکروسافت به همین‌جا محدود نمی‌شود. ایکس باکس وان ایکس گران‌ترین و قدرتمندترین کنسولی هم به حساب می‌‌آید که تاکنون به بازار عرضه شده است. با توجه به این عناوین، باید منتظر ماند و دید این محصول چه عملکردی را در بازار فروش به ثبت خواهد رساند؟! این در حالی است که بر اساس گزارش وب‌سایت GamesIndustry این کنسول موفق شده در هفته اول عرضه در بازار بریتانیا، فروش 80 هزار دستگاهی را به ثبت برساند. این رقم نه تنها با عملکرد نینتندو سوئیچ که در ماه مارس به بازار عرضه شده بود رقابت می‌کند بلکه آمار فروش 50 هزار دستگاهی پلی استیشن پرو را در هفته اول ورود به بازار بریتانیا، پشت سر می‌گذارد. پلی استیشن 4 پرو سونی به یک ماه زمان نیاز داشت تا بتواند آمار فروش 80 هزار دستگاهی را به ثبت برساند. 

این آمار، با درنظر گرفتن این نکته که ایکس باکس وان ایکس به مراتب گران‌تر از دیگر کنسول‌های یادشده است، چشمگیرتر جلوه می‌کند. 

منبع: GamesIndustry
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر