زمان دقیق انتشار آپدیت اندروید اوریو گوشیهای سامسونگ اعلام شد

زمان دقیق انتشار آپدیت اندروید اوریو گوشیهای سامسونگ اعلام شد
وب‌سایت ترکیه‌ای سامسونگ زمان دقیق انتشار بروزرسانی اندروید اوریو را برای گوشی‌های این شرکت کره‌ای اعلام کرده است.
  • جدیدترین بازی ها
وقتی صحبت از عرضه بروزرسانی اندروید اوریو برای گوشی‌های سامسونگ می‌شود باید سامسونگ را در ردیف شرکت‌هایی قرار داد که سرعت عمل پایینی در این خصوص داشته‌اند. حتی گلکسی A8‌ و گلکسی A8 پلاس به عنوان گوشی‌های هوشمند سال جاری سامسونگ هم در بدو ورود به بازار از اندروید 7.1.1 نوقا بهره‌مند شده‌اند. با وجود این، سامسونگ از ماه گذشته عرضه بروزرسانی اندروید اوریو را برای هر دو گوشی هوشمند گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس کلید زده است. 
این در حالی است که کاربران گلکسی نوت 8، گلکسی اس 7 اج و Galaxy A سری 2017 میلادی هم به زودی شاهد عرضه بروزرسانی اندروید اوریو خواهند بود. 
وب‌سایت ترکیه‌ای سامسونگ، اعلام کرده اندروید اوریو ویژه گلکسی نوت 8 مراحل بررسی و آزمایش را پشت‌سر می گذارد و از 30 مارس 2018 میلادی برابر با 10 فروردین ماه 1397 عرضه خواهد شد. بنابر اعلام این منبع، بروزرسانی اندروید اوریو برای گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج نیز به همراه آپدیت جدید سامسونگ برای گوشی‌های مدل 2017 میلادی سری Galaxy A در دست بررسی و آزمایش قرار گرفته است. 

آن‌طور که از شواهد امر پیداست آپدیت جدید اندروید اوریو برای دوگانه گوشی‌های سری گلکسی اس 7 در تاریخ 13 آوریل برابر با 24 فروردین ماه عرضه خواهد شد. گوشی‌های سری Galaxy A البته با مدل 2017 میلادی نیز این آپدیت را از 25 ماه می 2018 میلادی برابر با 4 خرداد 1397 دریافت خواهند کرد. 
علاوه بر گوشی‌های یادشده، گلکسی تب اس 3 مدل 9.7 اینچی نیز بروزرسانی جدید را از تاریخ 4 ماه می 2018 میلادی برابر با 14 اردیبهشت 1397 دریافت خواهد کرد. 

منبع: soyacincau
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر