سازندگان سریال واکینگ دد و ساخت یک سریال برای هدست Gear VR سامسونگ

سازندگان سریال واکینگ دد و ساخت یک سریال برای هدست Gear VR سامسونگ
اگر شما هم از دارندگان هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ هستید، به زودی قرار است شاهد سریالی جدید و جذاب با استفاده از این هدست باشید.
  • جدیدترین بازی ها
به نظر می‌رسد به زودی قرار است یکی از هیجان انگیزترین محتویات دنیای واقعیت مجازی عرضه شود. این سریال تلویزیونی، که با همکاری سامسونگ و Skybound Entertainment، سازندگان سریال معروف و محبوب The Walking Dead تولید شود، به صورت اختصاصی برای هدست واقعیت مجازی Gear VR عرضه خواهد شد. این سریال تلویزیونی جدید که Gone نام دارد، می‌خواهد نوعی جدید از محتوا را به کاربران ارائه کند؛ محتوایی که به صورت اختصاصی برای استفاده در فناوری واقعیت مجازی و هدست Gear VR تولی خواهد شد.

اما سریال Gone دقیقا چیست؟ باید بگوییم این محصول، یک سریال جدید است که با استفاده از فناوری واقعیت مجازی ساخته می‌شود. اما بهتر است آن را با یک بازی ویدئویی اشتباه نگیرید. درواقع بهتر است بگوییم قرار نیست در این بازی تصمیمات را انجام بدهید یا کنترل شخصیتی را بر عهده بگیرید. درواقع بیننده این سریال، تنها در محیط آن حضور خواهد داشت و می‌تواند به خوبی حس و حال داستان و البته محیط را درک کند.داستان این سریال درباره یک زوج جوان و دختر کوچک آن‌ها خواهد بود؛ دختری که به نظر می‌رسد ناپدید شده باشد. Rachel Skidmore مسئول تولید رسانه‌ای این سریال می‌گوید: «طرح کلی در این سریال این است که متوجه شویم یک نفر چقدر سریع می‌تواند ناپدید شود. این دختر کوچک در روز روشن ناپدید می‌شود و با این کار، زندگی مادر خود را به یک زندگی پیچیده و پر از جستجو و تحقیق تبدیل می‌کند.»

کلیپ‌هایی که قرار است از این سریال عرضه شوند، در قطعه‌های 6 دقیقه‌ای و به صورت 360 درجه عرضه خواهند شد. این بدان معنی خواهد بود که می‌توانید در این برنامه، سر خود را بچرخانید و اطراف را مشاهده کنید. صحنه‌های ضبط شده از این سریال، به زیبایی و البته در مکان‌هایی گوناگون به تصویر کشیده می‌شوند. همچنین در طول یک صحنه، سرنخ‌هایی از این داستان نیز وجود دارد. به علاوه در طول مسیر این اپیزودها، نورهایی دیده می‌شود که درمواقع دیدن آن‌ها می‌توانید داستان را از زاویه دید فرد دیگری دنبال کنید.

بی‌شک انتظار برای دیدن محصول نهایی Gone بسیار سخت خواهد بود. قرار است این سریال در آینده‌ای نزدیک برای دارندگان هدست واقعیت مجازی Gear VR شرکت سامسونگ و از طریق سرویس Milk VR عرضه شود.


منبع: Android Authority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر