سازندگان گوگل گلس برروی گجت‌های پوشیدنی جدیدی کار می‌کنند

سازندگان گوگل گلس برروی گجت‌های پوشیدنی جدیدی کار می‌کنند
عرضه گوگل گلس از سوی شرکت گوگل نتوانست آن‌طور که بسیاری انتظار داشتند، تحولی عظیم در دنیای فناوری باشد. اما به نظر می‌رسد کار گوگل در بازار ابزار پوشیدنی هنوز به اتمام نرسیده است.
  • جدیدترین بازی ها
به نظر می‌رسد Project Aura، گروهی که مسئول عرضه گوگل گلس بود، درحال کار برروی حداقل 3 نمونه اولیه از ابزار پوشیدنی است؛ دستگاه‌های که می‌توانند با استفاده از یک صفحنه نمایش بصری یا حتی بدون استفاده از آن کار کنند.

بر اساس اطلاعاتی که The Information در اختیار ما قرار داده است، یکی از این ابزارها که مراحل تولید را سپری می‌کند، تنها از صدا برای انتقال اطلاعات به فرد استفاده خواهد کرد. هنوز نمی‌توان تفاوت میان این تکنولوژی و استفاده از هدفون‌های بلوتوث را مشخص کرد، اما به نظر می‌رسد گوگل تکنولوژی مورد استفاده در گوگل گلس (انتقال استخوانی) را وارد روند ساخت این محصول کرده باشد.بر اساس اطلاعات موجود، این دستگاه برای بازار ابزار ورزشی در نظر گرفته شده است؛ پس استفاده از انتقال استخوانی صوت برای جلوگیری از مداخله صداهای دنیای بیرون، می‌تواند بسیار منطقی به نظر برسد. همچنین چندی پیش بود که گوگل مهندسان خارج شده از آزمایشگاه Lab126 شرکت آمازون را به استخدام خود در آورد. گفتنی است که بسیاری از آن‌ها متخصصین صدا هستند.

دو گجت پوشیدنی دیگر برای بازار اقتصادی مد نظر قرار گرفته‌اند و احتمالا از همان سیستم نمایش اطلاعات برروی صفحه بهره خواهند برد. هنوز نمی‌توان گفت چه تعداد از این محصولات راهی بازار می‌شوند، اما به نظر می‌رسد این تیم قصد دارد تعدادی نامشخص از آن‌ها را در سال بعدی روانه بازار کند.

منبع: Android Authority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر